Ako si zajazdiť s elektrobicyklom ďalej od domova?

Datum: 11.03.2023

Elektrobicykle sú skvelou náhradou za klasický bicykel. Vďaka e-bikom je možné prejsť trasy, ktoré by obyčajný bicykel nezvládol.

Zimné pneumatiky nie vždy stačia. Spoľahnite sa na snehové reťaze

Datum: 07.02.2023

Fakt, že zimné pneumatiky sú základom pre jazdu na snehu, je viac ako zrejmý. Nie vždy nové pneumatiky stačia.

3 dôvody prečo používať Google Tag Manager

Datum: 25.01.2023

Poznáte tento nástroj od Googlu, ktorý je navyše zadarmo? Ide o nástroj pre správu meracích kódov, ktorý vám dá o nich úplný prehľad

Krach Solany: 16% pokles za 24 hodín, celkom už 97% od novembra 2021

Datum: 02.01.2023

Solana, blockchainová platforma prvej vrstvy a takzvaný „zabijak Etherea“, sa v posledných 24 hodinách stretávala s nepriaznivým vývojom. Táto minca stratila 16 % svojej hodnoty, čím jej sedemdňový pokles dosiahol takmer 32 % a dvojtýždňový pokles 41 %.

5 otázok a odpovedí o strešných boxoch

Datum: 10.10.2022

Strešný box je skvelá pomôcka, ktorá sa vám rovnako zíde v lete aj v zime. Jednoduchá montáž, praktické využitie a veľké možnosti robia zo strešných boxov neoceniteľnú pomôcku hlavne pre rodiny s deťmi, ktoré sa nedokážu na dovolenku pobaliť do kufra vozidla.

3 dôvody prečo používať Google Tag Manager

Datum: 05.07.2022

Poznáte tento nástroj od Googlu, ktorý je navyše zadarmo? Ide o nástroj pre správu meracích kódov, ktorý vám dá o nich úplný prehľad.

5 tipov, ako nevytopiť domácnosť a susedov

Datum: 19.05.2022

Vytopiť svoju alebo susedovu domácnosť je veľmi nepríjemné a niekedy aj poriadne finančne náročné. Všetko sa môže začať malým, takmer neviditeľným fliačikom na stene a skončiť prasknutým potrubím, z ktorého sa behom pár minút vylejú hektolitre vody.

10 príznakov, že príliš veľa spíte

Datum: 18.01.2022

Každý vie, aký škodlivý je pre telo nedostatok spánku, no nie každý si myslí, že aj jeho nadbytok má na človeka negatívny vplyv. 

Ako sa zbaviť hmyzu?

Datum: 18.01.2022

Niet väčšej radosti pre záhradníka ako pozemok dokonale vyzerajúcich kvetov či chutnej zeleniny. Problém je v tom, že sa množstvo hmyzu živí práve rastlinami, ktoré zväčša pestujeme. Samozrejme sa môže hmyz objaviť kdekoľvek a kedykoľvek, a teda aj v interiéri, na terase či pivnici.

Zrážka so zverou

Datum: 18.01.2022

Zasiahnutie veľkého zvieraťa akým môže byť jeleň alebo srna môže ľahko zničiť vaše vozidlo, ba dokonca vás vážne ohroziť na živote.

Odpudzovač divokých zvierat do záhrady

Datum: 18.01.2022

Prvým krokom pri riešení problému s divokými zvieratami nachádzajúcimi sa na vašom pozemku je určenie, aký druh zvieraťa vás „navštívil“. Väčšina z voľne žijúcich zvierat sa objaví buď skoro ráno alebo naopak, neskoro večer.

Ako sa zbaviť hadov v záhrade?

Datum: 18.01.2022

Plazy ako sú hady bývajú vo všeobecnosti plaché zvieratá, ktoré nechcú mať nič spoločné s ľuďmi. Môžu byť prospešné, keďže jedia myši, slimáky, hmyz a iných škodcov, no zároveň sú potravou pre iné voľne žijúce živočíchy ako sú jastraby.

Účinný návod ako sa zbaviť myší v dome

Datum: 18.01.2022

Máte v dome myši? Totiž, túto otázku si častokrát kladú mnohí majitelia domov, ktorí si nie sú úplne istí, či sa títo hlodavci udomácnili u nich doma.

Holuby na balkóne – ako sa ich zbaviť?

Datum: 16.01.2022

Aj vás otravujú holuby či iný druh vtáctva denno-denne na balkóne? Totiž, množstvo majiteľov domov, ale tiež bytov trápi otravné vtáctvo, ktoré sa veľmi jednoducho uhniezdi všade tam, kde im to vyhovuje.

Ako sa zbaviť potkanov?

Datum: 16.01.2022

Všimli ste si, že sa vo vašej pivnici pohybujú čoraz viac myši alebo potkany? Akým spôsobom sa ich zbaviť? 

Ako sa zbaviť mravcov z domácnosti?

Datum: 16.01.2022

Mravce, ako mnoho iného hmyzu, sa spolieha na svoj čuch, aby zistili, kde sa nachádza ich potrava. Ak sa ich chcete z domácnosti zbaviť raz a navždy, zrejme sa nevyhnete špeciálnym prípravkom a pasciam, ktoré ich zlikvidujú v podstate okamžite.

Myši v dome – ako sa ich viete zbaviť?

Datum: 16.01.2022

Vedeli ste o tom, že myši dokážu prežiť len s 3 až 4 gramami potravy denne, takže pár omrviniek je všetko, čo skutočne potrebujú?

Ako na premnožené komáre?

Datum: 16.01.2022

Komáre sa vyskytujú väčšinou v oblastiach s vysokou vlhkosťou, pričom prežívajú cicaním krvi zo zvierat a ľudí.

Ako sa zbaviť medvedíka obyčajného?

Datum: 14.01.2022

Tajomstvo kontroly škodcov je pravidelne sledovať rastliny vrátane trávnika, aby ste mohli včas odhaliť vniknutie škodcov.

Vtáky na záhrade – ako sa ich zbaviť?

Datum: 14.01.2022

Vedeli ste, že existuje niekoľko široko odporúčaných domácich prostriedkov na zbavenie sa holubov a iných vtákov, ktoré sú v praxi vo všeobecnosti neúčinné?