Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 25. Október 2021 | meniny má Aurel

Monitorujeme 1603 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Naučte sa využívať všetky vaše možnosti pomocou Cisco školení

Zverte svoje vzdelávanie do rúk jediného certifikované­ho Cisco Lear­ning Partnera v strednej a východnej Európe.

Datum: 01.10.2021

Kde všade sa nezaobídete bez mobilného dátového terminálu

V niektorých odvetviach priemyslu a obchodu je nevyhnutné využívať technológie, ktoré umožňujú rýchly zber dát. Tieto dáta sú zväčša skryté v čiarových a QR kódov. 

Datum: 18.08.2021

Akú posteľ si zaobstarať? Ak chcete skutočný komfort, stavte na tú z masívu

Hľadáte v spálni absolútny pokoj a pohodlie? Potom zabudnite na klasickú drevotriesku, na ktorej sa prakticky nedá otočiť bez nepríjemného vŕzganie a škrípanie. Moderné trendy sa totiž vracia k svojim koreňom. Motto je jasné: keď postele, tak drevené. Avšak poctivé, silné a robustné bez akéhokoľvek kompromisu. 

Datum: 12.08.2021

Výroba drevených okien - aké kvalitatívne prvky musia spĺňať drevené okná?

Môže to znieť „otrepane“, ale drevo ako materiál má výrazne pozitívnejší vplyv na životné prostredie ako takmer akýkoľvek iný materiál. Podľa viacerých odborných štúdií výrobky vyrobené z dreva skutočne znižujú množstvo CO2 v atmosfére. 

Datum: 26.02.2021

Aké potlače na mužských tričkách sú v kurze?

Stretávať na ulici rovnako oblečených ľudí by bolo veľmi jednotvárne a nudné. Uniformita našťastie z ulíc už dávno vymizla a móda sa pre mnohých stáva hrou. Hravé sú napríklad pánske tričká s potlačou, ktoré naozaj nikdy neomrzia. Vďaka rôznym motívom na tričku sa nielen odlíšite, ale aj ukážete svetu svoju individualitu, originalitu a zmysel pre nové trendy.

Datum: 20.02.2021

Žilinský hokej ožíva, vlčia svorka dáva o sebe vedieť

Hokej v Žiline bol dlhodobo v tieni futbalu, pričom žlto-zelený klub naozaj nefungoval práve učebnicovo. Otvorene sa hovorilo o tom, že ak sa čosi výraznejšie nezmení, hokej v Žiline už nebude fungovať a nadobro zanikne. 

Datum: 19.07.2020

Lupiny alebo suchá pokožka hlavy? Symptómy a liečba

Trápi vás svrbivá pokožka hlavy a neustále sa objavujúce drobné a suché čiastočky kože vo vlasoch? Môže ísť o lupiny alebo príznaky suchej pokožky. Aký je rozdiel medzi lupinami a suchou pokožkou hlavy a ako tieto problémy liečiť?

Datum: 24.02.2020

Ponuka kyselín pre vedu, výskum aj priemysel

Mnohé priemyselné odvetvia, ako aj vedné odbory si pre svoju každodennú prácu či aktuálny vývoj vyžadujú viaceré chemické látky, vrátane rôznych kyselín. 

Datum: 12.02.2020

Novostavby v Bratislave – prečo sa oplatí bývať v novom?

Chcete si nájsť slušné a solídne bývanie v Bratislave? Najideálnejšie je ísť priamo „do svojho“. Čo všetko by mal spĺňať moderný byt v hlavnom meste, aby sa dal pokladať za naozaj vhodnú investíciu do budúcnosti?

Datum: 27.01.2020

KDE NÁJDETE KVALITNÉ MATRACE ZA SKVELÉ CENY?

Poradíme vám, kam sa môžete obrátiť, ak práve hľadáte matrac, či už pre potreby vašej spálne, detskej izby alebo študentskej ubytovne. 

Datum: 17.01.2020

Aby sa bolo ako ohriať

Jedným z moderných trendov je úspora energie, kde sa dá. Na spotrebu áut už hľadia ako dôležitý faktor aj Američania, vyrábajú sa energeticky úsporné zdroje svetla a domy sa tiež stavajú v štandarde “nízkoenergetický”, alebo “pasívny”.

Datum: 16.12.2019

Plast, ktorý si zamilujete aj vy!

Dokázalo sa, že plast ponúka vynikajúci výkon a odolnosť, je dlhotrvajúci a vyžaduje veľmi malú údržbu, vďaka čomu je dokonalým materiálom pre vaše okná. Je tiež uznávaný pre svoju tepelnú účinnosť, zvukovú izoláciu a celkový vzhľad, ktorým disponuje. 

Datum: 09.10.2019

Domčeky na náradie – stále viac a viac v „móde“

Každý chce mať poriadok nielen v dome, ale aj na záhrade. Nosiť všetko z dvora do domu, garáže a naopak je naozaj veľmi nepraktické. 

Datum: 27.07.2019

SPOZNAJTE NOVINKY V OBLASTI PRÍRODNEJ KOZMETIKY

Čo vám v súčasnosti prináša, čím oproti konkurencii vyniká a čo všetko si v rámci jej ponuky môžete zakúpiť? Dozviete sa prehľadnou formou z nasledujúcich riadkov.

Datum: 12.07.2019

Prezutie pneumatík nemusíte nechať len na odborníkov

Prezúvanie pneumatík je povinnosťou každého jedného majiteľa vozidla. Tento proces si môžete vykonať sami alebo to jednoducho necháte na odborníkov. 

Datum: 05.07.2019

Nádherné nohavičkové plienky

Máte radi pohodlie? Chcete ho dopriať aj svojmu drobčekovi? 

Datum: 02.07.2019

Aké sú povinnosti výrobcov obalov?

Medzispoločnosti, ktoré majú všetky povinnosti výrobcu obalov v zmysle zákona o odpadoch patria tie podnikateľské subjekty, ktoré uvedú na trh v Slovenskej republike viac ako 100 kilogramov celkového množstva obalov za daný rok.

Datum: 30.06.2019

MICROSOFT OFFICE 2016 PRE ŠTUDENTOV A DOMÁCNOSTI

Chcete si osvojiť umenie vytvárať výstižné a prehľadné dokumenty? Alebo ste študent, ktorý hľadá riešenie, ako si zjednodušiť prácu s prezentáciami?

Datum: 27.05.2019

Údržba plastových okien – ako na to?

Mať čisté okná má vplyv na to, ako atraktívne vyzerá náš domov. Plastové okná, ktoré sú mimochodom mimoriadne obľúbené u väčšiny slovenských domácností, vyžadujú údržbu, aj keď len v minimálnej miere.

Datum: 10.05.2019

Ako si vybrať vhodné pneumatiky pre vaše auto?

Auto bez pneumatík je len konštrukciou, ktorá je nám na nič. Preto sú gumy neoddeliteľnou súčasťou auta, na ktorých nielen stojí a jazdí, ale závisí od nich aj to, či sa bezpečne vrátime domov. 

Datum: 10.05.2019

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť