Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 17. Január 2021 | meniny má Nataša

Monitorujeme 1627 informačných zdrojov

Do Popradu doviezli prvý z piatich nových hybridných vlakov

17.01.2021 08:41 Tri kamióny doviezli v piatok do Popradu prvý z piatich nových hybridných vlakov.

KORONAVÍRUS Ak sa majú ľudia rozhodnúť o očkovaní, potrebujú informácie, tvrdí Kollár

17.01.2021 08:41 BRATISLAVA – Očkovanie je principiálne správna vec, vďaka ktorej sa na Slovensku prakticky nevyskytujú mnohé v minulosti bežné choroby. Ale na rozhodnutie o očkovaní proti ochoreniu COVID-19 potrebujú občania podľa predsedu parlamentu a hnutia Sme rodina Borisa Kollára široký informačný servis.

VIDEO, z ktorého tuhne krv v žilách: TOP výber diaľničných hazardérov, smrť, si našťastie, vzala voľ

17.01.2021 08:41 BRATISLAVA - Neohrozovali len seba, ale aj všetkých naokolo! Polícia v januári zverejnila video, ktoré zachytáva päť vybraných momentov zo slovenských ciest. Udiali sa ešte v roku 2020 a pri pohľade na ne doslova tuhne krv v žilách. Týchto šoférov by ste na diaľnici stretnúť nechceli.

KORONAVÍRUS Dnes pokračuje plošné testovanie vo viacerých mestách

17.01.2021 08:41 BRATISLAVA – V nedeľu pokračujú viaceré samosprávy v plošnom testovaní na nový koronavírus. Reagujú tak na nepriaznivú epidemiologickú situáciu s cieľom odbremeniť zdravotníkov a nemocnice od náporu pacientov s ochorením COVID-19. Chcú tiež preventívne zaistiť chod firiem a priemyselných podnikov.

Varovanie hygienikov! Vlhčené obrúsky na FOTO nepoužívajte, môžu vyvolať alergickú reakciu

16.01.2021 22:41 BRATISLAVA – Na Slovensku sa môžu vyskytovať nebezpečné vlhčené obrúsky. Upozornil na to hlavný hygienik Ján Mikas, podľa ktorého obsahujú nepovolenú zmes látok, čo môže u citlivých osôb vyvolať alergickú reakciu.

Na toto POZOR: Nákupy zo zahraničia sa poriadne predražia. Toľkoto si priplatíte!

16.01.2021 22:41 Európska únia od 1. januára 2021 plánovala zaviesť zmeny, ktoré sa prejavia na tom, koľko zaplatíme za tovar zo zahraničia. Nasadenie zákona sa nakoniec kvôli pandémii posúva na 1. júla 2021. Jedno je však jasné – zmeny nás neminú. Čo sa teda zmení a o koľko viac budeme platiť?

Hyenizmus počas KORONAkrízy! POZOR na podvodné ponuky práce na doma, šíria sa na sociálnej sieti

16.01.2021 22:41 BRATISLAVA - Ruka v ruke s pandémiou sa nesú aj podvody. Špekulanti poväčšine úradujú na internete. Ich podlé plány prezentujú aj ako výhodné ponuky, možnosť zarobiť si... Neváhajú pri tom zneužiť napríklad meno známej firmy. Prečítajte si viac, aby ste sa nedali nachytať.

Dohodli sa na celoplošnom testovaní? VIDEO Minister Krajčí informoval o záveroch rokovania

16.01.2021 21:05 BRATISLAVA - Odporúčania odborníkov, ale aj ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, aby sa pred Vianocami sprísnili opatrenia, vláda odignorovala. Premiér Igor Matovič sa rozhodol, že opäť nastúpi na scénu plošné testovanie celého Slovenska. Organizácia však ešte nie je jasná ani primátorom miest. V sobotu opäť zasadá vláda, tentokrát online.

KORONAVÍRUS Testovanie v Banskej Bystrici dopadlo dobre: V sobotu otestovali 4645 ľudí

16.01.2021 21:05 BANSKÁ BYSTRICA - Na dobrovoľnom cielenom komunitnom testovaní na ochorenie COVID-19 v Banskej Bystrici sa počas soboty zúčastnilo 4645 ľudí, z toho 34 je pozitívnych. Uvádza to primátor mesta Ján Nosko v stanovisku, ktoré v sobotu večer poskytla jeho hovorkyňa Zdenka Marhefková.

Milionárom cez noc: Baník našiel jeden z najvzácnejších drahokamov na svete

16.01.2021 19:39 Bratislava - Nálezom dvoch drahokamov sa doslova cez noc zmenil život tanzánijskému baníkovi. Muž, ktorý má štyri ženy a cez tridsať detí, vďaka nálezu tanzanitu získal od štátu takmer 3 milióny eur. Bude veľká party, povedal redaktorom britskej BBC. Plánuje žiť rovnako ako doteraz, chce ale pomôcť svojej komunite výstavbou školy.

Z nedeľnej prechádzky sa stal horor! Michalov pes na minútu odbehol: Výstrely pár metrov od ľudí

16.01.2021 19:39 BECKOV - NIe je to prvý prípad, kedy zrejme poľovník bezdôvodne zastrelil psa, ktorý bol viditeľne označený a s pánom na precházdke. Smutný prípad sa stal aj Michalovi, keď sa bol so svojím otcom a dvoma psami prejsť neďaleko Beckovského hradu.

KORONAVÍRUS V okrese Nitra má druhé kolo plošného testovania bezproblémový priebeh

16.01.2021 19:39 NITRA – Druhé kolo testovania v obciach a mestách okresu Nitra malo v sobotu bezproblémový priebeh. Do 12. hodiny sa dalo podľa prednostky Okresného úradu v Nitre Evy Hajdamárovej otestovať 23.572 občanov, z nich malo 294 pozitívny výsledok. Predstavuje to 1,2 percenta.

KORONAVÍRUS V Košiciach malo testovanie hladký priebeh: Účasť bola nižšia

16.01.2021 19:39 KOŠICE – Počas druhého víkendu plošného testovania obyvateľov na nový koronavírus, ku ktorému pristúpila košická samospráva pre nepriaznivú epidemiologickú situáciu v regióne, boli čakacie časy v odberových miestach minimálne. Antigénovými testami sa v sobotu prišlo otestovať menej ľudí oproti minulému týždňu.

V nedeľu nás čaká mrazivá noc: Teploty môžu klesnúť až na mínus 25 stupňov Celzia

16.01.2021 18:04 BRATISLAVA - Takmer na celom území Slovenska sa v nedeľu môžu vyskytnúť nízke teploty. Na severe môže teplota v nedeľu v noci dosiahnuť mínus 20 až mínus 25 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ústav preto vydal výstrahy prvého aj druhého stupňa. Informuje o tom na webovej stránke.

Dohodnú sa konečne? Vláda zasadá už štvrtýkrát tento týždeň: Za ľudí plošné testovanie nepodporí

16.01.2021 15:09 BRATISLAVA - Odporúčania odborníkov, ale aj ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, aby sa pred Vianocami sprísnili opatrenia, vláda odignorovala. Premiér Igor Matovič sa rozhodol, že opäť nastúpi na scénu plošné testovanie celého Slovenska. Organizácia však ešte nie je jasná ani primátorom miest. V sobotu opäť zasadá vláda, tentokrát online.

Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť