Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 16. Júl 2019 | meniny má Drahomír

Monitorujeme 1671 informačných zdrojov

Fedor rokuje s exministrom Druckerom: Zvažujem, či naďalej ostať vo verejnom živote

16.07.2019 19:39 BRATISLAVA - Člen klubu koaličného Mosta-Híd Martin Fedor rokuje s exministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom. Povedal, že ho Drucker oslovil ako človeka, ktorý sa dlhodobo venuje aj otázkam obrany a bezpečnosti. Zdôraznil však, že v prvom rade zvažuje, či naďalej ostať vo verejnom živote.

Danko sa zúčastní na pochode Hrdí na rodinu: Úlohou politikov je chrániť občanov vrátane detí

16.07.2019 19:39 BRATISLAVA – Predseda Národnej rady SR a líder SNS Andrej Danko sa zúčastní sobotného podujatia Hrdí za rodinu. Danko to potvrdil organizátorom pochodu.

Pátranie po členkách súboru Zohra: Najskôr zvalcovali obľúbenú Pohodu, potom sa nečakane vyparili

16.07.2019 19:39 TRENČIANSKE TEPLICE - Štyri členky súboru ZOHRA , ktoré vystupovali na tohtoročnom 23. ročníku festivalu Pohoda v Trenčíne zmizli. Mladé muzikantky patria vo svojej krajine k prvým ženám, ktoré za posledných 30 rokov študovali hudbu a za svoje vystúpenia čelia i vyhrážkam a perzekúciám.

Športová vášeň sa mu môže stať osudnou: Muž spadol pri lezení, leží v kritickom stave

16.07.2019 18:11 DETVA - S vážnym poranením hlavy a v kritickom stave prevážal v utorok popoludní vrtuľník leteckých záchranárov 61-ročného muža spod lezeckej steny Kalamárka pri Detve. Horolezec spadol počas lezenia z výšky asi šiestich metrov.

FOTO Polícia je opäť v akcii: Pátranie po mužovi a žene , je na nich vydaný zatykač

16.07.2019 18:11 KOŠICE - Košická polícia pátra po Igorovi a Dagmar Hochelovcoch, na ktorých vydal Okresný súd Košice I príkaz na zatknutie pre trestný čin poškodzovanie veriteľa formou spolupáchateľstva. Hľadaní sa dlhodobo nezdržiavajú v mieste svojho trvalého bydliska a nepreberajú si poštu zasielanú orgánmi činnými v trestnom konaní.

Fedor rokuje s exministrom Druckerom: Zvažujem, či ostať vo verejnom živote

16.07.2019 18:11 BRATISLAVA - Člen klubu koaličného Mosta-Híd Martin Fedor rokuje s exministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom. Pre TASR povedal, že ho Drucker oslovil ako človeka, ktorý sa dlhodobo venuje aj otázkam obrany a bezpečnosti. Zdôraznil však, že v prvom rade zvažuje, či naďalej ostať vo verejnom živote.

PRÁVE TERAZ Poplach v bratislavskej Rači: FOTO Na Žabom majeri horí, zasahujú desiatky hasičov

16.07.2019 18:11 BRATISLAVA - Na Žabom majeri v bratislavskej Rači horí. Na mieste zasahuje viac ako 30 hasičov s ôsmimi kusmi techniky. Uviedlo operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru v Bratislave.

Grófka Zemplína v problémoch: Ľubica Rošková posiela svoju agrofirmu do konkurzu

16.07.2019 18:11 MICHALOVCE - Ľubica Rošková, ktorá je prezývaná aj "grófka Zemplína", v týchto dňoch posiela svoju spoločnosť Agro Porúbka do konkurzu. Peniaze chce však naspäť aj Poľnohospodárska platobná agentúra.

AKTUÁLNE Kalavská rokovala s Ficom o reforme nemocníc: Vyhrážala sa aj demisiou

16.07.2019 16:38 BRATISLAVA - Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská pripustila, že by zvážila demisiu, keby sa jej nepodarilo spustiť projekt stratifikácie nemocníc. Urobila tak pred utorkovým stretnutím s predsedom strany Smer-SD Robertom Ficom, ktorý chce, aby mu projekt podrobne vysvetlila.

Nešťastie pri Detve: Z výšky asi šesť metrov spadol horolezec, jeho stav je kritický

16.07.2019 16:38 DETVA - S vážnym poranením hlavy a v kritickom stave prevážal v utorok popoludní vrtuľník leteckých záchranárov 61-ročného muža spod lezeckej steny Kalamárka pri Detve. Horolezec spadol počas lezenia z výšky asi šiestich metrov.

Pozastavenie výhod exprezidentov? Vyžaduje si to odbornú diskusiu, myslí si väčšina strán

16.07.2019 16:38 BRATISLAVA - Politické strany majú rozdielne názory na návrh právnej úpravy o pozastavení výhod bývalých prezidentov, ktorí by nastúpili do inej ústavnej funkcie. Na možnosť pozastaviť výhody exprezidentom poukázal poslanec NR SR za Most-Híd Peter Kresák.

FOTO Polícia vyhlásila pátranie po mužovi a žene z Košíc, je na nich vydaný zatykač

16.07.2019 16:38 KOŠICE - Košická polícia pátra po Igorovi a Dagmar Hochelovcoch, na ktorých vydal Okresný súd Košice I príkaz na zatknutie pre trestný čin poškodzovanie veriteľa formou spolupáchateľstva. Hľadaní sa dlhodobo nezdržiavajú v mieste svojho trvalého bydliska a nepreberajú si poštu zasielanú orgánmi činnými v trestnom konaní.

FOTO Krvavá dráma v Horovciach: Dôkaz o útočisku strelca v lese, bolestivé slová jeho otca

16.07.2019 16:38 DULOV - Od krvavej streľby v Horovciach ubehli viac než tri týždne. To je však príliš krátka doba na to, aby okolie zabudlo na desivé chvíle. Na diskotéke, ktorú zorganizovali miestni hasiči, totiž utrpeli vážne zranenia traja mladí muži. Jakub zomrel na mieste, o pár dní neskôr vydýchol naposledy aj Martin. Ďalší Jakub mal viac šťastia, skončil v nemocnici.

Fedor rokuje s Druckerom, zvažuje, či ostať vo verejnom živote

16.07.2019 16:38 BRATISLAVA - Člen klubu koaličného Mosta-Híd Martin Fedor rokuje s exministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom. Pre TASR povedal, že ho Drucker oslovil ako človeka, ktorý sa dlhodobo venuje aj otázkam obrany a bezpečnosti. Zdôraznil však, že v prvom rade zvažuje, či naďalej ostať vo verejnom živote.

AKTUÁLNE Kalavská rokuje s Ficom o reforme nemocníc: Zvažuje aj demisiu

16.07.2019 15:09 BRATISLAVA - Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská pripustila, že by zvážila demisiu, keby sa jej nepodarilo spustiť projekt stratifikácie nemocníc. Urobila tak pred utorkovým stretnutím s predsedom strany Smer-SD Robertom Ficom, ktorý chce, aby mu projekt podrobne vysvetlila.

Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť