Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 24. Marec 2019 | meniny má Gabriel

Monitorujeme 1683 informačných zdrojov

Pellegrini je rok premiérom. Viac ľudský, no stále pod vplyvom Fica

24.03.2019 12:31 BRATISLAVA – Lepší vzťah s médiámi či prezidentskou kanceláriou aj vyhranenie sa voči vlastným. V piatok 22. marca 2019 uplynul presne rok od vymenovania staronovej vlády na čele s Petrom Pellegrinim. Nový premiér priniesol nový spôsob komunikácie a zhostil sa úlohy nášho lídra v Európe aj vo svete. Na strane druhej jeho pôsobenie opäť potvrdzuje, akým veľkým problémom môže byť, ak šéf vlády a šéf strany nie sú jedna a tá istá osoba.

Odkladáte už teplé bundy? Chyba! Zima ešte nepovedala posledné slovo, hlásia sneženie

24.03.2019 10:31 BRATISLAVA - Víkendové počasie prinieslo dokonalú jarnú náladu. Slniečko, príjemné teploty, človek by si myslel, že teplé zimné bundy už môže odložiť. Podľa portálu imeteo.sk však na niektorých miestach Slovenska ešte zaúraduje aj Perinbaba. Teploty by mali poklesnúť na celom našom území.

Hasiči majú za sebou rušnú noc: Zasahovali pri požiari rekreačnej chaty, škody sú veľké

24.03.2019 10:31 PREŠOV - Hasiči v Prešovskom kraji boli v noci na nedeľu pri troch vážnejších udalostiach. Zasahovali pri dvoch požiaroch i úniku plynu. Informoval o tom operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove.

Tragédia vo Veľkej Fatre: Osudné rozhodnutie slovenského turistu , vyčerpávajúci boj záchranárov

24.03.2019 10:31 BELIANSKA DOLINA - V sobotu popoludní požiadala skupina slovenských turistov o pomoc záchranárov Horskej záchrannej služby. Jeden z nich, len 36-ročný muž, sa totiž rozhodol, že sa na vrchole Borišov odčlení od ostatných a v zostupe do Belianskej doliny bude pokračovať sám. Práve to sa mu stalo napokon osudným.

NDS zverejnila nové plány: Na kompletné rozšírenie diaľnice z Bratislavy do Trnavy si počkáme

24.03.2019 09:10 BRATISLAVA - Diaľnica D1 medzi Bratislavou a Trnavou má byť kompletne rozšírená v roku 2028. Počíta s tým aktuálny harmonogram prác, ktoré poskytla Národná diaľničná spoločnosť .

Pozor, na úsekoch diaľnic D1 a D2 sú ďalšie obmedzenia

24.03.2019 08:14 BRATISLAVA - Na diaľnici D1 musia vodiči počas tohto víkendu rátať s dopravnými obmedzeniami.

VIDEO Šefčovičov odkaz Čaputovej: Za pochybenie by sa mala ospravedlniť. Kandidátka vracia úder

24.03.2019 06:10 BRATISLAVA - Prezidentský kandidát Maroš Šefčovič sa ku okolnostiam koncipientskej praxe jeho protikandidátky Zuzany Čaputovej vyjadril už v dueli na RTVS. Uviedol, že stanovisko Slovenskej advokátskej komory považuje za nejasné. Reagovať sa však rozhodol aj vo videu, ktoré neskôr zverejnil na sociálnej sieti. Čaputová ale taktiež nezostala ticho.

Podpredseda Mostu Antal má dôvod na radosť: Utešená FOTO z pôrodnice, je to chlapec!

24.03.2019 01:04 BRATISLAVA - Podpredseda Most-Híd a predseda Výboru pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Peter Antal má v týchto dňoch o dobrú náladu postarané. Jeho rodinka sa rozrástla o ďalšieho člena, o čom informovala samotná strana.

Obec Svrčinovec mala čierny deň: Fatálna zrážka kamiónu s chodcom, dedko mal zraziť pri cúvaní svoju

23.03.2019 23:12 SVRČINOVEC - Nešťastie si to na konci týždňa, zdá sa, nasmerovalo do malebnej obce Svrčinovec v Žilinskom kraji. V priebehu jedného dňa tu došlo hneď k dvom tragédiám, ktoré otriasli širokým okolím. Zranenia malo pre nešťastnú náhodu utrpieť len jeden a pol ročné dievčatko. Seniorovi sa stala osudnou zrážka s kamiónom.

Dominancia mužov v spoločnosti: Väčšina z nich si myslí, že sú lepšími šéfmi ako ženy

23.03.2019 22:07 BRATISLAVA - Takmer 60 percent mužov si myslí, že vo vedúcich pozíciách vo firmách sú lepší ako ženy. S týmto tvrdením však nesúhlasí 61 percent žien. Z nich štvrtina nesúhlasí s takýmto názorom vôbec. Vyplýva to z Výskumu európskych hodnôt , ktorý sa na Slovensku uskutočnil na jeseň v roku 2017. O výsledkoch informovala Slovenská akadémia vied .

Gajdoš počas osláv oslobodenia Zlatých Moraviec: Poukázal na nárast extrémizmu

23.03.2019 22:07 ZLATÉ MORAVCE - Minister obrany Peter Gajdoš poukázal na nebezpečenstvo súčasného nárastu extrémizmu vo svete, ale aj na Slovensku. Urobil tak dnes v Zlatých Moravciach, kde si pripomenul 74. výročie oslobodenia tohto mesta spod nacistickej okupácie. Informovala o tom hovorkyňa rezortu obrany Danka Capáková.

Havária, pri ktorej tuhla krv v žilách: FOTO Žena utrpela ľahké zranenia, uhynuli majestátne zvierat

23.03.2019 22:07 VELIČNÁ - V noci došlo na ceste prvej triedy v katastri obce Veličné k nepríjemnej havárii. Posádka auta našťastie neutrpela život ohrozujúce zranenia, tvrdý náraz sa však stal osudným dvom koňom. Čo predchádzalo kolízii s majestátnymi tvormi, nie je známe.

Pátranie po nezvestnej mamičke Nadežde: FOTO Zapojili sa desiatky dobrovoľníkov, smutný výsledok

23.03.2019 21:03 BRATISLAVA - Pátranie po nezvestnej 35-ročnej matke troch detí Nadežde Ondejkovej nebolo úspešné ani túto sobotu. Žena je nezvestná od 14. januára. Hľadali ju v Rusovciach, v susednej bratislavskej mestskej časti Čunovo a v ich okolí. Potvrdil to Lukáš Beták zo Slovenskej pátracej služby.

Atmosféra okolo možných predčasných volieb hustne: Na slová Pellegriniho reaguje aj Most-Híd

23.03.2019 20:02 BRATISLAVA - Ak si predseda vlády Peter Pellegrini myslí, že riešením sú predčasné voľby, je potrebné o nich diskutovať na Koaličnej rade. Myslí si to strana Most-Híd, ktorej stanovisko poskytla hovorkyňa strany Klára Debnár.

PRÁVE TERAZ Slovensko trápia požiare: V dvoch obciach bojuje so živlom takmer 70 hasičov

23.03.2019 18:31 TISOVEC - Takmer 30 hasičov a členov dobrovoľných hasičských zborov už viac ako štyri hodiny zasahuje pri rozsiahlom požiari trávnatého porastu v katastri Tisovca v okrese Rimavská Sobota. Ďalších 40 hasičov bojuje s plameňmi v katastri obce Veľký Čepčín v okrese Turčianske Teplice.

Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť