Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Sobota 17. November 2018 | meniny má Klaudia

Monitorujeme 1686 informačných zdrojov

FOTOGALÉRIA: Takto sa protestovalo v slovenských uliciach

16.11.2018 20:38 Vo viacerých slovenských mestách sa uskutočnili zhromaždenia Za Slušné Slovensko. Mnohí účastníci si priniesli transparenty a zaplnili námestia. Pozrite sa, ako to vyzeralo.

Uctili si Nežnú revolúciu, k pamätnej tabuli kládli vence

16.11.2018 19:39 Naša spoločnosť ešte stále nevie tolerovať názory druhých. Tvrdí to jeden zo študentských lídrov nežnej revolúcie Radoslav Števčík. Pri príležitosti blížiaceho sa 29. výročia Dňa boja za slobodu a demokraciu si predstavitelia Ústavu pamäti národa, Univerzity Komenského a ďalší účastníci uctili tento deň položením vencov k pamätnej tabuli na bratislavskom Šafárikovom námestí.

Ľudia opäť žiadali slušné Slovensko, zhromaždili sa v ôsmich mestách

16.11.2018 19:39 Zhromaždenia Za Slušné Slovensko sa konali v ôsmich slovenských mestách. Ľudia sa zišli na námestiach v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Prievidzi, Žiari nad Hronom, Žiline, Leviciach a Kežmarku. V hlavnom meste sa zhromaždenie začalo o 17. hod. na Námestí SNP.

Ľudia opäť žiadajú slušné Slovensko, zhromaždili sa v ôsmich mestách

16.11.2018 17:39 Zhromaždenia Za Slušné Slovensko sa konajú v ôsmich slovenských mestách. Ľudia sa zišli na námestiach v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Prievidzi, Žiari nad Hronom, Žiline, Leviciach a Kežmarku. V hlavnom meste sa zhromaždenie začalo o 17. hod. na Námestí SNP.

Ľudia opäť žiadajú slušné Slovensko, zhromaždia sa v ôsmich mestách

16.11.2018 16:41 Zhromaždenia Za Slušné Slovensko sa konajú v ôsmich slovenských mestách. Ľudia sa zídu na námestiach v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Prievidzi, Žiari nad Hronom, Žiline, Leviciach a Kežmarku. V hlavnom meste sa zhromaždenie začína o 17. hod. na Námestí SNP.

Ukončili vyšetrovanie Ruska. Či pôjde pred súd, rozhodne prokurátor

16.11.2018 16:41 Policajti ukončili vyšetrovanie v prípade údajnej prípravy vraždy niekdajšej spoločníčky Pavla Ruska, Silvie Volzovej. Spisový materiál teraz študuje prokurátor, ktorý rozhodne, či obvinení pôjdu pred súd. Pre objednávku spomínanej vraždy je exminister hospodárstva stíhaný na slobode, je však monitorovaný cez elektronický náramok. V kauze sú obvinení štyria ľudia.

Novú stranu vidí v parlamente aj povolebný prieskum AKO

16.11.2018 15:31 Po prieskume agentúry Focus vyšiel v ten istý deň aj prieskum od konkurenčnej agentúry AKO. Výsledky sú mierne odlišné, aj podľa tohto sa však do parlamentu dostala nová strana - Progresívne Slovensko.

NAKA prekazila Dánom obchod so zbraňami, nakupovali ich u nás

16.11.2018 15:31 Národná protizločinecká jednotka Národnej kriminálnej agentúry v spolupráci s kolegami z Dánska a s využitím medzinárodnej spolupráce prostredníctvom Europolu a Eurojustu dosiahla, že dánska polícia 7. novembra zadržala dvoch občanov Dánska, ktorí sa podieľali na nákupe nelegálnych zbraní zo Slovenskej republiky.

Bugár poslal Dankovi esemesku. SNS jeho výzvu odmieta

16.11.2018 15:31 Šéf Mosta Béla Bugár v súvislosti s kauzou rigoróznej práce vyzval predsedu SNS Andreja Danka na vyvodenie "osobnej zodpovednosti". Zodpovednosť má len voči rodine, SNS a voličom, reagovali národniari. Podľa opozičnej SaS Danko vydiera Slovensko vládnou krízou.

Mrazy aj sneženie. Na Slovensko konečne dorazí skutočná zima

16.11.2018 14:00 Po novembrových dňoch, ktoré pripomínali viac jar než záver jesene, zavíta na Slovensko zima. Od budúceho týždňa bude mrznúť a snežiť dokonca aj v nížinách.

Do parlamentu by sa dostali nové strany. Spolu by ich bolo až 10

16.11.2018 14:00 Tieto výsledky by poriadne zamiešali karty v slovenskej politike. Podľa výsledkov posledného prieskumu agentúry Focus by sa do parlamentu tesne dostali dva nové politické subjekty. V pléne by sedeli predstavitelia až desiatich strán. Vyhral by tradične Smer-SD.

Osýpky sa presunuli už i do Nitry, v nemocnici ležia dvaja pacienti

16.11.2018 14:00 V nitrianskej fakultnej nemocnici hospitalizovali dvoch pacientov s osýpkami. Ako uviedla hovorkyňa nemocnice Tatiana Timková, prípad ohlásila infekčná klinika 14. novembra.

Betónové centrum sa dočká zmeny, stromy prinesú až z Holandska

16.11.2018 12:36 Betónová púšť v centre Žiaru nad Hronom je minulosťou. Dlhoročná kritika obyvateľov na rozpálené námestie bez tieňa padla na úrodnú pôdu. Mesto práve dokončilo výsadbu dvadsiatich až trinásť metrov vysokých stromov. Hoci platany a jasene museli doviezť až z Holandska, je otázne, či stromy v pôde plnej stavebného odpadu aj prežijú.

Pellegrini navštívil ázijské krajiny, chceme pomáhať aj obchodovať

16.11.2018 12:36 Predseda vlády Peter Pellegrini ukončil prvú oficiálnu návštevu ázijských krajín v okolí Kaspického mora. Počas týždňovej cesty po Azerbajdžane a Kazachstane sa snažila naša obchodná misia preniknúť na špecifické trhy. Letecký špeciál dokonca viezol aj rozvojovú pomoc. 

Osýpky v Nitre

16.11.2018 12:36 V nitrianskej fakultnej nemocnici hospitalizovali dvoch pacientov s osýpkami. Ako uviedla hovorkyňa nemocnice Tatiana Timková, prípad ohlásila infekčná klinka 14. novembra.

Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť