Technológia PDR na opravu deformácií vozidiel

03.12.2022 13:16 Preliačiny, škrabance a deformácie na vozidlách patria medzi najčastejšie dôvody návštev autoservisu, keďže ide o typy závad, ktoré si majiteľ vozidla zväčša opraviť… The post Technológia PDR na opravu deformácií vozidiel appeared first on Auto4x4.sk.

Výber tvaru strechy – čo by som mal zvážiť?

03.12.2022 13:16 Počas výberu strešnej krytiny budete v prvom rade zvažovať jej cenu a dizajn. Tento prístup je úplne v poriadku, pretože na strechu budete pozerať celý život každý deň. Finančná stránka je nemenej dôležitá.

Pociťujete únavu a nemáte energiu? Pomôcť vám môže masáž

03.12.2022 13:16 Vplyvom stresu a neustáleho zhonu sa môžete začať cítiť bez energie. Únava sa dostaví takmer ihneď po prebudení a nedokážete sa nijakým spôsobom vzpružiť. Pred tým, ako navštívite lekára, skúste sa zveriť… The post Pociťujete únavu a nemáte energiu? Pomôcť vám môže masáž appeared first on 2020.sk.

5 TIPOV ako si vybrať svadobné obrúčky

03.12.2022 13:16 Nebudeme vám klamať – je to celá veda. Svadobné obrúčky a ich výber dokážu mladomanželov potrápiť často viac než hľadanie svadobných šiat či toho pravého priestoru na konanie obradu. Pri ich výbere musíte zohľadniť množstvo faktorov, o ktorých možno ani netušíte. Vedeli ste napríklad, že by ste mali zvažovať aj také záležitosti ako veľkosť a Príspevok 5 TIPOV ako si vybrať svadobné obrúčky zobrazený najskôr Na svadbe - svadobný magazín.

Elektrobicykel je ako stvorený na dlhšie cyklistické túry

03.12.2022 13:16 Ešte pred pár rokmi boli elektrické bicykle cenovo nedostupné a navyše im veľa cyklistov nedôverovalo. Milovníci cyklistiky nedali dopustiť na klasické bicykle, a preto odmietali možnosť jazdiť na bicykli, ktorý im pri šliapaní pomáha. Informácií o elektrobicykloch pribúdalo a s informáciami sa zvyšoval tiež ich predaj. Dnes sú elektrobicykle čoraz populárnejšie a využívané nielen na dlhšie cyklistické túry. Kam vyraziť s elektrickým The post Elektrobicykel je ako stvorený na dlhšie cyklistické túry first appeared on Golem.sk.

Pozor na bezpečnosť pri výškových prácach na rebríku

03.12.2022 13:16 Základom práce vo výškach je kvalitný rebrík. Ide o pomôcku, na ktorej sa naozaj neoplatí šetriť. Avšak ani ten najpevnejší rebrík vám nepomôže, ak sa budete pri práci vo výškach chovať nezodpovedne a budete nerozvážne riskovať. Nielen profesionáli, ale tiež domáci majstri by mali dodržiavať nasledujúce bezpečnostné pravidlá pre prácu na rebríku. 1. Čítajte návody a udržujte rebrík The post Pozor na bezpečnosť pri výškových prácach na rebríku first appeared on Golem.sk.

Spôsoby, ako chrániť matrac, aby vám dlho vydržal

03.12.2022 13:16 Kúpili ste si nový matrac a ihneď sa vám stala v posteli malá nehoda? Škoda, že ste na ochranu matraca nemysleli skôr. Matrac je možné chrániť viacerými spôsobmi ako len prekrytím plachtou v noci či počas dňa dekoračnou prikrývkou. Pred nehodami v posteli, ale tiež pred rýchlym vyležaním ochráni matrac matracový topper a chránič matracov. Okrem vrchného matraca používajte The post Spôsoby, ako chrániť matrac, aby vám dlho vydržal first appeared on Banner.sk.

Látkové rolety: Ich charakteristika, vlastnosti a najväčšie benefity

03.12.2022 13:16 Aj vy túžite po prvku do domácnosti, ktorý vám jednoducho vyrazí dych?… The post Látkové rolety: Ich charakteristika, vlastnosti a najväčšie benefity first appeared on EB.sk.

Penové verzus pružinové matrace

03.12.2022 04:00 Pri pohľade do obchodov s matracmi zistíte, že najširšia ponuka je medzi penovými a pružinovými matracmi. Oba uvedené druhy matracov sú veľmi pohodlné a kvalitné. Ak sa neviete medzi penovým a pružinovým matracom rozhodnúť,… The post Penové verzus pružinové matrace appeared first on Slovak magazín.

Ako si vybrať základnú školu s modernejším vzdelávaním

03.12.2022 04:00 Roky plné hier v škôlke sa rýchlo skončili a pred rodičmi zrazu stojí úloha vybrať vhodnú základnú školu. Prvé roky vzdelávania sú pre deti veľmi dôležité. Je nutné nájsť takú školu, ktorá… The post Ako si vybrať základnú školu s modernejším vzdelávaním appeared first on Slovak magazín.

Prečo sú žľaby také dôležité?

03.12.2022 04:00 Pri výbere a realizácii pokladania strešnej krytiny je nutné myslieť na strešné príslušenstvo vrátane klampiarskych doplnkov. Žľaby na streche sú nesmierne dôležité. Bez odkvapov by strecha nebola chránená pred dažďom, začala… The post Prečo sú žľaby také dôležité? appeared first on Slovak magazín.

Aké pomôcky vám treba do kancelárie?

03.12.2022 04:00 Máte novú prácu v kancelárii, ste z toho priam nadšení a chcete mať zariadené… Príspevok Aké pomôcky vám treba do kancelárie? zobrazený najskôr Cocktail.sk.

Oprava preliačin. Svojpomocne alebo v servise?

03.12.2022 04:00 Ak patríte medzi šoférov, ktorí považujú svoje vozidlo za člena domácnosti, iste vás ide šľak trafiť pri nájdení preliačiny na karosérii. Preliačiny… The post Oprava preliačin. Svojpomocne alebo v servise? appeared first on Hybridné auto.sk.

Na ktorom kardio stroji je možné precvičiť celé telo?

03.12.2022 04:00 Niektoré stroje na cvičenie vyššej kategórie nie sú práve najlacnejšie. Mali by ste dobre zvážiť, do ktorého stroja investujete svoje úspory. Veľa… The post Na ktorom kardio stroji je možné precvičiť celé telo? appeared first on Prenocuj.sk.

Polohovateľný či pevný? Poradíme vám pri výbere roštov do postele

03.12.2022 04:00 Pred kúpou matraca vás čaká jedna veľmi dôležitá úloha. Je ňou výber roštu do postele. Myslíte si, že na rošte nezáleží? Záleží, a to veľmi. Tak ako nemôže byť obraz bez rámu, tak nemôžete k rámu postele kúpiť nevyhovujúci rošt. Rošt je vlastne podložkou matraca a podľa jeho kvality sa bude odvíjať aj kvalita vášho spánku. Ktoré typy The post Polohovateľný či pevný? Poradíme vám pri výbere roštov do postele appeared first on Infostránka.sk.