Hisense celosvetovým číslom dve na trhu televízorov

25.07.2024 13:15 7.3.2023 – Spoločnosť Hisense sa stala v roku 2022 druhým najväčším dodávateľom televízorov na svete, vyplýva to z dát analytickej spoločnosti Omdia. V decembri 2022 sa pritom podľa Inštitútu pre výskum trhu AVC Revo umiestnila s rekordným predajom 2,326 milióna televízorov dokonca na prvom mieste a postavila sa tak na čelo celosvetového trhu TV.

Udržujte svoju fasádu čistú s profesionálnymi službami Bomba Fasády

25.07.2024 13:15 Prvý dojem je rozhodujúci, a to platí aj pre vzhľad vašej budovy či domu. Fasáda je tvárou každej nehnuteľnosti, a jej stav môže výrazne ovplyvniť percepciu hodnoty a profesionalitu. Znečistenie fasády môže nielen kaziť estetický dojem, ale dlhodobo môže viesť aj k poškodeniu materiálu. Naše služby čistenia fasád sú tu, aby vašu budovu ochránili a The post Udržujte svoju fasádu čistú s profesionálnymi službami Bomba Fasády first appeared on Golem.sk.

Debut Hisense ULED X na prestížnom veľtrhu CES 2023: Posun vpred o celú generáciu

25.07.2024 13:15 Spoločnosť Hisense predstavila na veľtrhu CES 2023 prelomovú novinku – rad televízorov ULED X, ktoré vďaka svojim špičkovým technológiám predstavujú nový míľnik vo vývoji LCD televízorov nielen v spoločnosti Hisense, ale aj v celom odvetví.

Cerva Montérky: Montérky od renomovaného českého výrobcu

25.07.2024 13:15 Česká značka Cerva ponúka širokú škálu montérok vhodných pre rôzne profesie a účely. S viac ako 30 rokmi skúseností na trhu patrí Cerva medzi najvýznamnejších výrobcov pracovných odevov na našom… The post Cerva Montérky: Montérky od renomovaného českého výrobcu appeared first on Slovak magazín.

Turistická obuv + trekingové palice – nevyhnutná kombinácia pre každého turistu

25.07.2024 13:15 V horách je často vidieť jeden veľmi zaujímavý jav. Ide o turistov, ktorí majú oblečené značkové kúsky určené na túry, ale na nohách im svietia obyčajné tenisky do mesta. Nepremokavé a odolné turistické oblečenie chválime a tie tenisky nechápeme. Správna rovnica pre každého turistu znie – oblečenie plus obuv plus trekingové palice sa rovná vydarený turistický výlet. Prečo nosiť The post Turistická obuv + trekingové palice – nevyhnutná kombinácia pre každého turistu appeared first on Infostránka.sk.

Penzión Hoffer v Zbehoch

25.07.2024 13:15 Penzión a reštaurácia Hoffer: V srdci Nitrianskeho kraja, konkrétne na adrese Hlohovecká cesta 748 Zbehy, sa nachádza Penzión Hoffer. Toto miesto je viac než len ubytovanie; je to oáza pokoja, skvelého jedla a príjemného prostredia pre rôzne podujatia. Hoffer je renomovaná sieť štýlových reštaurácií, hotelov a donáškových služieb. Vidiecky štýl Konkrétne v tejto prevádzke nájdete The post Penzión Hoffer v Zbehoch appeared first on salkakavy.sk.

Kúpa bytu - na inzerát alebo cez realitku?

25.07.2024 03:15 Kupovať byt sa môže na prvý pohľad zdať náročné. Množstvo inzerátov v novinách a na internetových stránkach, množstvo ponúk v realitných kanceláriách a k tomu známy, ktorí vám ponúkajú vhodnú nehnuteľnosť na predaj. Vybrať si vhodný byt ale nemusí byť náročné, ak viete ako hľadať. Inzeráty Je množstvo inzerátov s nehnuteľnosťami na predaj. Väčšina z nich je stručná a o konkrétnom byte sa nič viac nedozviete. Predaj bytov v Bratislave ale aj inde  na Slovensku neklesá a všade nájdete viacero ponúk. Aby ste nemuseli chodiť na obhliadky každého bytu, ktorý je na predaj vyberte si len inzeráty, ktoré sú prepracovanejšie. Obsahujú fotografie bytu, popis, pôdorys prípadne aj video. Inzerát nemusí byť The post Kúpa bytu - na inzerát alebo cez realitku? appeared first on Magazín SEN.

Ktorý nosič bicyklov bude vyhovovať vašim požiadavkám?

24.07.2024 17:15 Počas výberu nosiča bicyklov musíte prihliadať na možnosti vášho vozidla. Možno máte isté predstavy, ale tie je nutné prispôsobiť tomu, aby bola vaša jazda v automobile bezpečná a komfortná. Samozrejme, že pre veľa ľudí je smerodajná cena nosiča. Pomôžeme vám prísť na to, ktorý typ nosiča bicyklov vyhovuje vašim požiadavkám. Ako prevážať bicykle pomocou automobilu Ak si ... Príspevok Ktorý nosič bicyklov bude vyhovovať vašim požiadavkám? zobrazený najskôr Popchips.sk.

Bufet Elvis v Adamove

24.07.2024 17:15 Prírodné krásy v oblasti Záhoria: Adamovské jazerá, nachádzajúce sa v rekreačnej oblasti Adamov len kúsok od mesta Gbely, sú jedným z najobľúbenejších miest na oddych a rekreáciu v oblasti Záhorie. Tieto jazerá vznikli zatopením dvoch bývalých štrkovísk a dnes sú považované za jednu z najvýznamnejších ornitologických lokalít v regióne. Počas leta sa menia na živé The post Bufet Elvis v Adamove appeared first on salkakavy.sk.

Reštaurácia U Snopeka v Bašovciach

24.07.2024 17:15 Objavte čaro reštaurácie v Bašovciach: Obec Bašovce je situovaná len 7 kilometrov od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany, ponúka jedinečnú kombináciu krásnej prírody, pohodlného ubytovania a vynikajúcej gastronómie. Srdcom tejto malebnej obce je reštaurácia Rybník Bašovce, ktorá vás očarí nielen svojím interiérom, ale aj exteriérom a množstvom aktivít, ktoré tu môžete zažiť. Interiér a exteriér plný The post Reštaurácia U Snopeka v Bašovciach appeared first on salkakavy.sk.

Bufet Dino v Piešťanoch

24.07.2024 17:15 Pohoda pri brehu rieky Váh: Bufet Dino v Piešťanoch je obľúbeným miestom nielen pre miestnych obyvateľov, ale aj pre turistov, ktorí si chcú vychutnať jedlo a nápoje v príjemnom prostredí. Bufet sa nachádza pri brehu rieky Váh, čo umožňuje návštevníkom vychutnať si krásne výhľady a oddýchnuť si pri vode. Miesto je známe svojou pohodovou atmosférou, The post Bufet Dino v Piešťanoch appeared first on salkakavy.sk.

Reštaurácia Furman v Ratnovciach

24.07.2024 17:15 Strategická poloha a turistické trasy: Po dlhšej dobe sme sa opäť rozhodli navštíviť reštauráciu Furman, ktorá sa nachádza v malebnom prostredí Považského Inovca. Toto miesto nás vždy láka svojou jedinečnou atmosférou a vynikajúcimi službami. Reštaurácia Furman bola založená 29. apríla 2006 a nachádza sa v nádhernom a pokojnom prostredí priamo v prírode, len kúsok od The post Reštaurácia Furman v Ratnovciach appeared first on salkakavy.sk.

Inteligentná chladnička pre náročných. S obrazovkou na zrkadlenie mobilného obsahu

24.07.2024 17:15 Ak ste doteraz váhali s výberom veľkej americkej chladničky, teraz je ten správny čas rozhodnúť sa. Zoznámte sa s inteligentnou štvordverovou chladničkou… The post Inteligentná chladnička pre náročných. S obrazovkou na zrkadlenie mobilného obsahu appeared first on Hattrick.sk.

Dlhé prsty zlodejov. Ako ochrániť štvorkolku pred krádežou

24.07.2024 07:00 Na Slovensku sa kradne rovnako ako inde v zahraničí. Čo sa autičkárov týka, majú najradšej automobily značky Volkswagen a v tesnom závese za véčkom sú Renaulty. Avšak zlodeji radi skúšajú svoje šikovné prstíky... The post Dlhé prsty zlodejov. Ako ochrániť štvorkolku pred krádežou first appeared on Magazín Adresár.

Kriedové farby na nábytok: nápady na vytváranie textúry

24.07.2024 07:00 Kriedové farby sa stali jedným z najpopulárnejších trendov v oblasti renovácie nábytku a interiérového dizajnu. Ich všestrannosť a schopnosť vytvárať krásnu textúru na rôznych povrchoch robia z kriedových farieb ideálnu voľbu pre kreatívnych ľudí. S nasledujúcimi tipmi môžete transformovať svoj nábytok a pridať do vášho domova jedinečný a štýlový dotyk. Aké sú najväčšie výhody kriedových farieb na The post Kriedové farby na nábytok: nápady na vytváranie textúry appeared first on BOD.sk - spravodajský informačný portál.