Briti ZÚRIA: Na trajekty do Francúzska čakajú DLHÉ HODINY, britská vláda obviňuje Paríž!

01.04.2023 19:00 V britskom prístavnom meste Dover sa v sobotu tvorili dlhé kolóny autobusov a áut, ktoré čakali, kým sa budú môcť nalodiť na trajekty smerom do Francúzska. Podľa miestnych predstaviteľov boli omeškania spôsobené najmä zdĺhavými hraničnými kontrolami na francúzskej strane a nepriaznivým počasím. TASR správu prevzala z agentúry AFP a spravodajskej stanice BBC.

Šebestová v Let's Dance ako z EROTICKÉHO KLUBU: Stačil MILIMETER a všetci by zbadali jej... UFF

01.04.2023 19:00 Šebestová prišla v outfite, na ktorý sa nedá prestať pozerať. Vyzerala ako z erotického klubu!

HABERA len pozeral: Ty si úkaz! Kontroverzná INFLUENCERKA po hanbe v SuperStar zarába tisíce

01.04.2023 19:00 Je kontroverzná, mnohým ide na nervy, ničím mimoriadnym nevyniká a predsa zarába bez veľkej námahy slušné peniaze. U nás nie je známa, ale doma je hviezdou. A, žiaľ, potvrdzuje, že aj zo zlej reklamy a z vážnej poruchy sa dajú vytĺcť peniaze.

FOTO postrelenej kadetky Mišky z nemocnice: Neuveríte, KTO ju prišiel na lôžko navštíviť!

01.04.2023 19:00 Miška Hozáková, ktorú postrelili počas výcviku v Akadémií Policajného zboru, zažila v nemocnici návštevu, ktorá jej vyrazila dych! Pozrieť ju prišli hviezdy futbalového Slovana Juraj Kucka a Vladimír Weiss ml. Kapitán belasých exkluzívne opísal chvíle z emotívneho stretnutia.

Slováci budú mať lacnejšiu elektrinu do roku 2027, má to ale háčik: KOĽKO si priplatíme naozaj?

01.04.2023 19:00 Zastropovaná cena ešte neznamená výsledná! Sumy za elektrinu, ktoré budú po dohode vlády s elektrárňami platiť domácnosti nasledujúce tri roky, sa ešte môžu navýšiť. Zastropovanie sa totiž týka len silovej zložky elektriny, ktorá tvorí približne polovicu z koncovej ceny elektriny na faktúrach. Koľko si priplatíme v skutočnosti?

Pri posvätnej Chrámovej hore došlo k TRAGÉDII: Izraelská polícia ZASTRETILA mladého moslima!

01.04.2023 19:00 Izraelská polícia v sobotu skoro ráno v Jeruzaleme zastrelila muža, ktorý sa údajne pokúsil vytrhnúť zbraň policajtovi hliadkujúcemu pri vchode na posvätnú Chrámovú horu. Informovala o tom agentúra AP, podľa ktorej tento incident vyvolal obavy z ďalších násilností v čase zvýšeného napätia v tomto ohnisku napätia.

Detskí psychiatri UPOZORŇUJÚ: Počet prípadov duševných chorôb u mládeže narastá!

01.04.2023 19:00 Duševné ochorenia u detí a mládeže sa za posledných desať rokov zvýšili o viac ako 100 percent. Detskí psychiatri na to upozornili na celoslovenskom pedopsychiatrickom kongrese Hlavolamy v detskej psychiatrii, ktorý sa konal tento týždeň v Martine. TASR o tom informovala Zuzana Marčeková z oddelenia marketingovej komunikácie Univerzitnej nemocnice Martin .

DEMONŠTRÁCIA SILY? Gašpara PREDVÁDZALI ôsmi kukláči, pri podozrivom z vraždy STAČIL JEDEN!

01.04.2023 19:00 Demonštrácia sily alebo nevyhnutnosť? - môžu sa pýtať viacerí pri pohľade na zábery z policajných razií a spôsobov zadržania známych politikov, advokátov či podnikateľov. Ktoré prípady vyvolávajú dodnes otázniky, čo si o tom myslí bezpečnostný analytik - a v neposlednom rade - ako tieto zásahy odôvodňuje samotné Prezídium Policajného zboru?

VIDEO Srdcervúce slová Čaputovej na adresu východniarov. AHA, čo VŠETKO tam za týždeň zažila

01.04.2023 19:00 Zatiaľ čo líder Smeru Robert Fico ešte ako premiér v jednej nepríjemnej situácii vyhlásil, že mať záujem o východné Slovensko je absurdný, lebo tam nič nie je, prezidentka Zuzana Čaputová to vidí inak. Hlava štátu úradovala posledné dni z Košíc, navštívila tam mnohé miesta a poslala východniarom dojímavý odkaz.

Prieskum ODHALIL názory Slovákov: Na základe tohto poplatku si vyberáme BANKU!

01.04.2023 19:00 Slováci si banku vyberajú podľa výšky mesačného poplatku za vedenie bežného účtu. Za najdôležitejší faktor ho považujú viac ako dve tretiny klientov. Informovala o tom spoločnosť mBank na základe prieskumu agentúry Focus.

Ukrajinský duchovný je PODOZRIVÝ z popierania vojny: Kyjev začal voči nemu trestné stíhanie!

01.04.2023 19:00 Bezpečnostná služba Ukrajiny v sobotu oznámila, že začala trestné konanie voči vikárovi kláštora Kyjevsko-pečerská lavra, metropolitovi ukrajinskej pravoslávnej cirkvi Pavlovi.

FOTO Bývalá tanenčníčka z Let´s Dance Mirka Kosorínová: NEUVERÍTE, ako dnes vyzerá! TOTO je ona

01.04.2023 19:00 Určite si viacerí pamätáte, keď v Let´s Dance tancovala aj Mirka Kosorínová . Tá v minulosti randila s Matejom Chrenom . Dnes je z nej dvojnásobná mamička a takto sa zmenila.

Klimatickí aktivisti zašli v Ríme priďaleko: Hrozí im OBVINENIE z z poškodenia pamiatky!

01.04.2023 19:00 Traja klimatickí aktivisti v sobotu naliali do rímskej fontány Barcaccia v blízkosti Španielskych schodov čierne rastlinné tekuté uhlie. TASR správu prevzala z agentúry ANSA.

A VY čo robíte po sexe? Tieto veci by ste mali urobiť po KAŽDOM vášnivom milovaní, aha prečo!

01.04.2023 19:00 Ak po vzrušujúcom milovaní dodržíte zopár zásad, výrazne tým znížite riziko možných zdravotných problémov.

O očkovanie proti Covid-19 je stále záujem: V týchto krajoch bolo podaných najviac vakcín!

01.04.2023 19:00 Na Slovensku sa od začiatku roka podalo 5753 vakcín proti ochoreniu COVID-19. Z toho bolo 342 prvých dávok. Pre TASR to uviedla hovorkyňa Národného centra zdravotníckych informácií Veronika Daničová.