Abicko.cz 24.06.2026 19:31  Ahoj Mourrisone, rodiče zase chtěj, abych jel, na skautský tábor jako vloni. Ale mně se tam nelíbilo, nebavilo mě vařit, učit se nějaký uzle a tak. Jak jim mám vysvětlit, že už tam nechci? Dík za radu. Filip

Čítať celý článok >>