Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 25. Október 2021 | meniny má Aurel

Monitorujeme 1603 informačných zdrojov

  • 1

Aký je rozdiel medzi poistením nehnuteľností a poistením domácnosti?

19.10.2021 08:35 Veľa klientov si často mýli tieto dva pojmy. Pri poistení majetku je dôležité poznať a uvedomiť si rozdiel medzi poistením nehnuteľnosti a poistením domácnosti, pretože každé jedno poistenie slúži na niečo iné. Neznalosť rozdielov medzi poistením nehnuteľnosti a poistením domácnosti neraz vedie k problémom, pretože mnoho poistencov sa následne sťažuje na nevyhovujúce poistenie majetku a The post Aký je rozdiel medzi poistením nehnuteľností a poistením domácnosti? appeared first on bankar.sk.

Ako vyzerá skutočný masív a čo sa ako masív len tvári. Na čo si dať najväčší pozor?

13.10.2021 01:00 Pri kúpe nábytku narazíte na rôzne názvy, skratky a odborné výrazy. Jedným z nich je aj slovo „masív“. Väčšina ľudí tuší, že sa jedná o drevo, zvyčajne veľmi kvalitné a drahé. Je tomu skutočne tak? Masívne drevo je prírodný materiál z mäkkého alebo tvrdého dreva. Nábytok z masívu má originálny vzhľad a vydrží krásny veľmi The post Ako vyzerá skutočný masív a čo sa ako masív len tvári. Na čo si dať najväčší pozor? appeared first on bankar.sk.

Koniec nadváhy! Harmonizujte svoj metabolizmus

09.10.2021 08:30 Začiatok roka býva spájaný s rôznymi predsavzatiami. Mnohé predsavzatia bohužiaľ končia skôr, ako začali. Najčastejšie si ľudia prajú schudnúť, ale svoju cestu za vysnívanou postavou nedokončia. Veľmi často je príčinou neúspechu pri chudnutí to, že na postave nevidíte výsledky. Nerobte stále tie isté chyby pri chudnutí a v prvom rade zharmonizujte svoj metabolizmus. Čo je metabolizmus Základom úspešného The post Koniec nadváhy! Harmonizujte svoj metabolizmus appeared first on bankar.sk.

Ukončenie pracovného pomeru počas koronavírusu – viete na čo si dať pozor?

06.10.2021 18:30 Momentálna situácia s koronavírusom môže mať rôzne negatívne dôsledky. Jedným z nich je aj obava z výpovede v práci. Pracovný pomer tak môže skončiť rôzne. Nárok na podanie výpovede má zamestnávateľ, ale aj zamestnanec. V článku sa dozviete na čo by ste si mali dať pozor pri výpovedi. Spôsoby ukončenia pracovného pomeru V prvom rade The post Ukončenie pracovného pomeru počas koronavírusu – viete na čo si dať pozor? appeared first on bankar.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť