Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Streda 27. Máj 2020 | meniny má Iveta

Monitorujeme 1645 informačných zdrojov

  • 1

Spoločnosť Colgate-Palmolive podporuje globálnu kampaň #SafeHands, zameranú na pomoc v boji proti CO

25.05.2020 18:34 Spoločnosť Colgate-Palmolive podporí neziskové organizácie po celom svete zdravotníckymi a hygienickými potrebami v hodnote 20 miliónov dolárov. Vyrobí 25 miliónov mydiel a venuje ich svetovým organizáciám v rámci podpory kampane #SafeHands, ktorú spustila Svetová zdravotnícka organizácia . Pomoc v boji proti pandémii Spoločnosť Colgate-Palmolive sa zaviazala darovať výrobky v hodnote presahujúcej 37 tisíc EUR Slovenskému Červenému krížu, aby pomohla v boji proti Príspevok Spoločnosť Colgate-Palmolive podporuje globálnu kampaň #SafeHands, zameranú na pomoc v boji proti COVID-19. zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Espadrilky – láska na prvé obutie

04.05.2020 16:40 Milujete topánky, ktoré sú nielen štýlové a šik, ale zároveň pohodlné? Potom vás poteší  znovuobjavený hit tohtoročnej jari a leta s názvom espadrilky. Topánky sa vyrábajú z pevných, ale vzdušných  materiálov pričom podrážka je tvorená pevnou časťou lemovanou pletenými slamenými pásikmi. Pôvodne boli espadrilky využívané ako lacná verzia topánok pre rybárov v 14. storočí a podrážky boli Príspevok Espadrilky – láska na prvé obutie zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Telo, myseľ, duch – je potrebné, aby fungovalo všetko a budete fungovať aj vy

03.05.2020 11:48 Niekto veľa číta, niekto veľa píše, niekto veľa spí a niekto veľa behá. Každý sme iný a to je na tom super. Na svete žijú miliardy ľudí a každý z nich je individuálna ľudská bytosť.  Každý má svoj scenár na to, ako byť pokojný, úspešný či šťastný. Na nasledujúcich riadkoch si rozoberieme známu trojicu prvkov, Príspevok Telo, myseľ, duch – je potrebné, aby fungovalo všetko a budete fungovať aj vy zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť