Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 18. August 2019 | meniny má Elena, Helena

Monitorujeme 1670 informačných zdrojov

  • 1

Chystáte sa kúpiť nové zimné pneumatiky? Teraz je ten správny čas

14.08.2019 11:07 Nenechávajte si nákup pneumatík na poslednú chvíľu, môže sa vám to vypomstiť Leto je pomaly na konci a vystrieda ho jeseň, ktorá prinesie zmeny nielen v počasí, ale aj na našich cestách. Na výmenu pneumatík by ste preto mali myslieť včas a nenechávať si to na poslednú chvíľu. Hoci sa môže zdať, že rozmýšľať nad zimnými pneumatikami je Príspevok Chystáte sa kúpiť nové zimné pneumatiky? Teraz je ten správny čas zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Rozmýšľate nad plastovými oknami? Zhodnoťte si všetky PRE a PROTI

14.08.2019 11:07 Pri výbere sa nerozhodujte len podľa ceny, ale aj životnosti a iných dôležitých parametrov Kúpa okien a dverí raz za čas zastihne každého jedného z nás. Hoci túto otázku neriešime často, okná a dvere majú taktiež svoju životnosť a tej sa nevyhneme. Už len pri myšlienke o ich výmene zahrnie človeka milión otázok, ktoré s nimi súvisia. Z akého materiálu by mali byť Príspevok Rozmýšľate nad plastovými oknami? Zhodnoťte si všetky PRE a PROTI zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Viete, ako sa starať o drevo? Poradíme vám

12.08.2019 01:00 Drevo je obľúbený prírodný materiál, ktorý sa využíva nielen v exteriéri, ale aj priamo v domácnosti. Ľudia ho využívajú na nábytok, plot, dekorácie alebo podlahy. Nevýhodu dreva je však jeho vzhľad, ktorý sa po určitom čase zmení a bude vyzerať úplne inak, ako na začiatku. Starostlivosť o neho je preto viac než kľúčová a to najmä vtedy, ak s ním počítate Príspevok Viete, ako sa starať o drevo? Poradíme vám zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Pri výbere telekomunikačného operátora je nutné vziať do úvahy viacero aspektov

06.08.2019 00:00 Čo si budeme nahovárať, cena je dnes alfa a omega pri rozhodovaní sa, či si niečo kúpime alebo nie. Však nakoniec, prečo by sme mali zaplatiť viac, než treba. Preto je nanajvýš rozumné predtým, než vložíme nejaký produkt alebo službu do toho pomyselného nákupného košíka, poriadne pouvažovať nad tým najekonomickejším riešením. Toto tvrdenie naozaj platí Príspevok Pri výbere telekomunikačného operátora je nutné vziať do úvahy viacero aspektov zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Nemeňte svoje športové plány kvôli počasiu

04.08.2019 00:14 Zakúpte si vlastný bežiaci pás, ktorý vám poslúži v každom počasí Radi pravidelne beháte, no nie vždy sa vám to kvôli počasiu vydarí? Možnosťou, ako nahradiť beh v prírode je návšteva fitness centra a využitie bežiaceho pásu. Nie každý má však rád priestor plný ľudí, kde sa ubieha jeden športovec pred druhým. Súkromie je v tomto prípade veľkou výzvou, Príspevok Nemeňte svoje športové plány kvôli počasiu zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť