Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 24. Január 2021 | meniny má Timotej

Monitorujeme 1626 informačných zdrojov

  • 1

Otázky a odpovede o štvorkolkách

22.01.2021 16:16 Štvorkolky majú stále viac priaznivcov aj v našich končinách. V minulosti ste ich mohli vidieť hlavne na farmách, v mestách pri údržbe ciest či ako neoceniteľného pomocníka v rukách horských záchranárov. Čoraz viacej sa však objavujú na cestách, umelých dráhach alebo v areáloch, po ktorých sa športové modely preháňajú vysokou rýchlosťou a zdolávajú každú prekážku. Uvažujete o kúpe štvorkolky? Možno vám Príspevok Otázky a odpovede o štvorkolkách zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Viete, kto stojí za vytvorením vakcíny proti ochoreniu Covid-19?

19.01.2021 17:02 Tento manželský pár sa vďaka tomu zaradil medzi najbohatších ľudí sveta Presne 20. marca 2020 spoločnosti Pfizer a BioNTech oznámili svetu, že podpísali dohodu o spoločnom vývoji a distribúcii vakcíny proti koronavírusu. Táto dohoda navyše zaviazala obe spoločnosti dodať 200 miliónov tejto očkovacej látky do krajín EÚ do konca roka 2020. a ďalších 100 miliónov na vyžiadanie. Spoločnosti očakávajú, Príspevok Viete, kto stojí za vytvorením vakcíny proti ochoreniu Covid-19? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Surrealizmus, svet snov a nevedomia

19.01.2021 17:02 Surrealizmus, smer vo vizuálnom umení a literatúre, rozkvital v Európe medzi I. a II. svetovou vojnou. Surrealizmus vyrastal hlavne z predchádzajúceho hnutia Dada, ktoré pred prvou svetovou vojnou produkovalo diela proti umeniu, ktoré sa zámerne vzpierali rozumu. Ale dôraz surrealizmu nebol kladený na negáciu, ale na pozitívne vyjadrenie. Hnutie predstavovalo reakciu proti tomu, čo jeho Príspevok Surrealizmus, svet snov a nevedomia zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Kubizmus

19.01.2021 17:02 Od svojho vzniku pred viac ako 100 rokmi bol kubizmus považovaný za jedno z najslávnejších a najfascinujúcejších umeleckých smerov moderného umenia. Kubizmus je úzko spojený s ikonickými umelcami, ako je Pablo Picasso, ktorých avantgardný prístup k každodennej tematike obrátil dejiny umenia naopak. Kubizmus s frakturovanými formami a kompozíciami zvrátenými krútením upustil od obrazných zobrazení v Príspevok Kubizmus zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Podľa čoho vybrať a kam umiestniť stropné svietidlo

18.01.2021 17:47 Staviate nový dom, rekonštrujete starý, alebo ste si kúpili byt, ktorý chcete prerobiť podľa vašich predstáv? Nezabudnite sa už pri prvotnom architektonickom návrhu zaoberať otázkou osvetlenia. Myslíte si, že svetlá sú len detail? Mýlite sa. Svietidlá dokážu zmeniť celkovú vizuálnu stránku miestnosti či dotvoriť atmosféru. Naopak nevhodne vybrané a nainštalované svetlá môžu úplne zničiť celú vašu Príspevok Podľa čoho vybrať a kam umiestniť stropné svietidlo zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Využívate všetky smart technológie vo vašom automobile?

16.01.2021 19:00 Takmer všetko v našom okolí začína byť smart. Počítače a technika riadia ľudský život. Rôzne technické vychytávky neobišli ani svete motoristov. V nových vozidlách nájdete palubné počítače, ktoré by mali šoférom uľahčiť život. Nie vždy je to tak a nie všetky vylepšenia motoristi naozaj využijú. Prieskum medzi šoférmi odhalil zaujímavé skutočnosti o využívaní „múdrych“ technológií. Zaujímavý prieskum so zaujímavými zisteniami Príspevok Využívate všetky smart technológie vo vašom automobile? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Prídavný kufor v podobe strešného boxu je nenahraditeľným pomocníkom

15.01.2021 13:33 Zažil to asi každý. Chystanie sa na dovolenku, ktorá trvá viac dní, je pre mnohých a najmä rodiny s deťmi takou menšou nočnou morou. Základom je nielen zbaliť všetko potrebné, ale nájsť aj priestor, kam to nakoniec umiestniť. Nielen benefity, ale aj menšie nevýhody Strešné boxy, inak nazývané ,,truhla“, pozná už asi každý. Kým pred pár rokmi Príspevok Prídavný kufor v podobe strešného boxu je nenahraditeľným pomocníkom zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako rozvíjať dochvíľnosť a prestať všade meškať

14.01.2021 20:04 Meškať je vždy nepríjemné a nepohodlné. Ponáhľate sa, nemáte čas sa poriadne zbaliť, beháte, ale aj tak neprídete načas. Potom musíte prísť s výhovorkami, ospravedlniť sa. Ale šéf alebo priatelia na vás už pozerajú s odsúdením, najmä keď to nie je po prvýkrát. Vedieť, ako si správne naplánovať čas, je cenná zručnosť. V tomto článku vám ukážeme, ako na Príspevok Ako rozvíjať dochvíľnosť a prestať všade meškať zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Prečo by ste si mali kúpiť šijací stroj a začať šiť

12.01.2021 10:48 Chcete aktívne využívať voľný čas a hľadáte nový koníček? Dajte šancu šitiu. Domáce šitie na šijacom stroji malo v minulosti veľkú popularitu. Obchody s oblečením boli prázdne a hlavne ženy hltali očami outfity modeliek v časopisoch alebo v nemeckej televízii. Bohužiaľ nič podobné sa nedalo v odevoch kúpiť. Preto skoro každá domácnosť vlastnila šijací stroj a šitie bolo národným športom. Hľadanie jedinečnosti V súčasnosti Príspevok Prečo by ste si mali kúpiť šijací stroj a začať šiť zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Máte malý byt? Kúpte si sedačku určenú na každodenné spanie

12.01.2021 10:48 Ceny bytov stúpajú do závratných výšin, a preto sa mladí ľudia musia uspokojiť s menším obytným priestorom. Malé byty potrebujú praktické riešenia. Jedným z nich je kúpa sedačky, ktorá bude slúžiť aj na spanie. Vo väčších bytoch sa na rozkladacej sedacej súprave vyspí návšteva, ale aj vy, keď manžel chrápe po prehýrenej noci. Pre pohodlné spanie Sedačky určené Príspevok Máte malý byt? Kúpte si sedačku určenú na každodenné spanie zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť