Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 23. Október 2020 | meniny má Alojza

Monitorujeme 1632 informačných zdrojov

4 jednoduché spôsoby, ako zútulniť interiér na jeseň

22.10.2020 13:10 Jeseň je už v plnom prúde. Chladné počasie a skoré stmievanie spôsobujú, že doma trávime oveľa viac času. Ak neviete, čo s dlhými večermi alebo si chcete zlepšiť náladu, pozrite sa na naše 4 tipy, ako si jednoducho zútulniť interiér. Ako zútulniť interiér Aj maličkými drobnosťami môžete premeniť atmosféru vo vašom dome alebo byte na Príspevok 4 jednoduché spôsoby, ako zútulniť interiér na jeseň zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Prečo sa z človeka spoločenského stáva egoistický jedinec

21.10.2020 15:04 Odpoveď na túto otázku sa neskrýva iba v samotnej povahe toho ktorého človeka. Ani v jeho výchove. Aj keď samozrejme, určitý vplyv na jeho správanie má aj prostredie, v ktorom vyrastá a tiež, akým spôsobom k nemu pristupujú rodičia a blízki príbuzní. Pravý dôvod, prečo sa niekto stáva viac egoistickým ako iný človek, sa však schováva úplne inde. Naučila ho to Príspevok Prečo sa z človeka spoločenského stáva egoistický jedinec zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako vznikla káva, cukrová vata, či iné dobroty?

21.10.2020 15:04 Budete prekvapení, čo stojí za ich históriou. Káva Tento najviac konzumovaný nápoj na svete náhodne objavil jeden etiópsky pastier kôz menom Khalid. Jedného pekného dňa, keď pásol ako zvyčajne svoje stádo si všimol, že kozy sú po požratí akýchsi bobúľ viac energické a rozjarené. Jeho manželka naliehala, aby sa o túto zaujímavú informáciu podelil s miestnym mníchom. Ten Príspevok Ako vznikla káva, cukrová vata, či iné dobroty? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Pozitívne účinky pitia čaju

21.10.2020 13:34 Čaj je veľmi obľúbeným nápojom aj u nás. Treba si ale najskôr povedať, čo v skutočnosti čaj je. Pravý čaj je odvodený z konkrétnej rastliny a obsahuje iba štyri odrody: zelenú, čiernu, bielu a oolong. Čokoľvek iné je výluh inej rastliny a technicky to nie je čaj, hoci nevadí keď ho tak Príspevok Pozitívne účinky pitia čaju zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Starostlivosť o pokožku v zimnom období

21.10.2020 13:34 Aj v zime je potrebné venovať sa svojej pokožke a vlasom, avšak to chce menšiu zmenu a osobitú pozornosť. Ak sa rozhodujete medzi telovým krémom a mliekom, majte na pamäti, že krémy hydratujú lepšie ako mlieka. Zložky, ktoré ich robia krémové a tuhšie, vytvárajú aj fyzickú bariéru, ktorá zachytáva vlhkosť v koži. Preto vymeňte mlieko za krém, telové maslo, alebo telové Príspevok Starostlivosť o pokožku v zimnom období zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Šiatsu

21.10.2020 13:34 Terapia šiatsu patrí medzi východné medicínske postupy. Názov šiatsu pochádza z japončiny, „ši“ znamená prst, „atsu“ znamená tlak. Odborník praktizujúci šiatsu určí diagnózu a lieči pomocou uvoľnenia meridiánov – energetických ciest v tele. Znalosť meridiánov je pritom mimoriadne dôležitá, preto do konca 19.storočia museli všetci lekári v Číne preukázať znalosti a schopnosti pri práci s nimi, aby mohli získať dostatočnú lekársku Príspevok Šiatsu zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Tai Chi, meditácia v pohybe

21.10.2020 13:34 Tai Chi môžeme označiť aj ako „meditácia v pohybe“, ale pokojne by sa však dalo nazvať „liečba v pohybe“. Pribúdajú dôkazy, že táto prax mysle a tela, ktorá vznikla v Číne ako bojové umenie, má hodnotu pri liečbe alebo prevencii mnohých zdravotných problémov. A môžete začať, aj keď nie ste v najlepšej fyzickej kondícii alebo Príspevok Tai Chi, meditácia v pohybe zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Cesta pomedzi mŕtve telá a ďalšie zaujímavosti o najvyššej hore sveta

21.10.2020 13:34 Ľudské orgány nemôžu správne fungovať nad určitou nadmorskou výškou. Najideálnejšie podmienky sú na úrovni mora, kde sú hladiny kyslíka primerané pre mozog aj pľúca. Ale ak chcú horolezci vystúpiť na vrchol Mount Everestu, ktorý dosahuje výšku 8 848 metrov nad morom, musia prekonať takzvanú zónu smrti. Tá sa nachádza v nadmorskej výške od 8000 metrov Príspevok Cesta pomedzi mŕtve telá a ďalšie zaujímavosti o najvyššej hore sveta zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

7 tipov ako neplytvať potravinami

21.10.2020 13:34 Plytvanie potravinami je už aj na Slovensku aktuálnym problémom. Zaujímavosťou však je, že nie reštauračné zariadenia, hotely, potravinárske závody, či obchodné reťazce sú „víťazmi“ v množstve vyhodeného jedla. Sú to práve jednotlivé domácnosti. Každý piaty slovenský spotrebiteľ priznáva, že v domácnosti plytvá potravinami. Priemerný obyvateľ Slovenska vyhodí ročne 111 kilogramov jedla. Plytvať jedlom pritom znamená plytvať Príspevok 7 tipov ako neplytvať potravinami zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Vedeli ste, že…? Najväčšie zaujímavosti o spánku

21.10.2020 13:34 Sny a snívanie človeka patrí stále medzi jeden z najťažšie pochopiteľných javov a dodnes nie úplne vysvetlených. Ešte aj po prebudení a niekedy počas dňa nám spôsobujú zvláštne pocity a častokrát nám kapacita mozgu nestačí na ich chápanie. Vedeli ste napríklad, že: Počas spánku je telo paralyzované, aby nereagovalo na obsah snov. Keď máme živé sny, dochádza k Príspevok Vedeli ste, že…? Najväčšie zaujímavosti o spánku zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Zázračná huba čaga: Poznáte všetky jej účinky?

21.10.2020 12:04 Čaga je huba rastúca prevažne v sibírskej oblasti. Najčastejšie ju môžete nájsť na brezových stromoch, kde sa jej darí najlepšie. A síce na prvý pohľad nevyzerá veľmi príťažlivo, jej účinky si rozhodne zamilujete. Čo všetko čaga obsahuje? Skvelé zloženie čagy je kľúčové. Len vďaka nemu poskytuje tie najlepšie účinky pre zdravie a celkovú imunitu organizmu. Príspevok Zázračná huba čaga: Poznáte všetky jej účinky? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Koníčky v dávnych dobách

20.10.2020 15:32 Pravek Aj naši pravekí predkovia sa vedeli zabaviť, keď práve nelovili mamuty. Už pred 43 000 rokmi, krátko potom, čo sa usadili v Európe, ranní ľudia zabíjali svoj voľný čas hraním hudby na flautách vyrobených z vtáčej kosti a mamutej slonoviny. Nástroje sa našli v jaskyni v južnom Nemecku v roku 2012 a predpokladá sa, Príspevok Koníčky v dávnych dobách zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Stop alergii na prach a roztoče! Bojujte všetkými zbraňami

19.10.2020 16:13 Každý alergik vie oceniť aspoň jeden deň bez nepríjemného svrbenia, vyrážok, kýchania alebo slzenia. Alergia je ochorenie, ktoré sa nedá vyliečiť, ale dajú sa zmierniť jej nepríjemné príznaky. Ak ste alergickí na prach a roztoče, rýchlo vymeňte svoje paplóny a vankúše za antialergické. Zmenu k lepšiemu pocítite takmer ihneď. K tomu pridajte aj ostatné zbrane proti roztočom a víťazstvo bude Príspevok Stop alergii na prach a roztoče! Bojujte všetkými zbraňami zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Nedajte šancu baktériám a vírusom. Zásady dezinfikovania domácnosti

19.10.2020 16:13 O dezinfekcii rúk toho bolo v poslednom čase povedané takmer všetko. Na eliminovanie baktérií a vírusov je potrebná okrem dezinfekcie rúk aj dezinfekcia povrchov v domácnosti. Napriek tomu veľa ľudí dezinfikuje domácnosť nesprávnym spôsobom alebo dokonca vôbec. Nezabúdajte na tento dôležitý krok ako prevenciu proti ochoreniam a osvojte si pravidlá správnej dezinfekcie povrchov. Typy dezinfekcií do domácnosti Na dezinfikovanie domácnosti Príspevok Nedajte šancu baktériám a vírusom. Zásady dezinfikovania domácnosti zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Na čo si dávať pozor pri kúpe elektrobicykla

19.10.2020 14:45 Elektrobicykle sa tešia čoraz väčšej obľube. Vďaka širokej ponuke a skvelým technickým parametrom veľa ľudí uvažuje o ich kúpe. Nemyslite si však, že elektrobicykel je náhradou klasického bicykla pre lenivých ľudí. Práve naopak. Elektrický bicykel je pomocníkom na zdolanie náročného terénu pre každého zanieteného športovca a zároveň rýchlym prostriedkom prepravy vo veľkých mestách. Prečo by ste si mali Príspevok Na čo si dávať pozor pri kúpe elektrobicykla zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť