Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 13. August 2020 | meniny má Ľubomír

Monitorujeme 1643 informačných zdrojov

  • 1

Toto je 12 neuveriteľných faktov, o ktorých ste pravdepodobne ani netušili

12.08.2020 12:17 Galaxia M100 je vzdialená od planéty Zem 55 miliónov svetelných rokov. Je to tak ďaleko, že keby sa niekto odtiaľ pozrel na našu planétu, uvidel by vyhynutie dinosaurov. Vo filmoch nemôžu byť použité skutočné bankovky. Podľa amerického zákona je zakázané pri nakrúcaní filmov používať reálne bankovky. Vo filmoch dokonca nemôžu byť ani použité bankovky v skutočnej Príspevok Toto je 12 neuveriteľných faktov, o ktorých ste pravdepodobne ani netušili zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Prečo sú stoličky v kine červené a ďalšie zaujímavosti zo sveta kinosál

12.08.2020 12:17 Keď bratia Lumièrovci v roku 1895 premietli v Paríži na biele plátno 48-sekundový film Príchod vlaku, určite netušili, že práve odštartovali obrovský biznis, v ktorom sa raz budú točiť miliardy dolárov. Zamysleli ste sa ale niekedy nad tým, prečo sú všetky sedačky v kine červené? Veď kreativita nemá hraníc. Prečo sa teda musia všetky kinosály po Príspevok Prečo sú stoličky v kine červené a ďalšie zaujímavosti zo sveta kinosál zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Toto je pravdepodobne jediný živočích na svete, u ktorého rodí samček namiesto samičky. Viete o koho

12.08.2020 12:17 Tipujete správne. Hovoríme o Morskom koníkovi alebo Hippocampus hippocampus. Morský koník je ryba, ktorá vyzerá ako šachová figúrka. Má hlavu koňa, oči chameleóna, vak kengury, chvost opice a pancier ako hmyz. Nielen pre toto všetko patrí medzi tie najzaujímavejšie živočíchy sveta. Je navyše jediným tvorom, kde mláďatá na svet privádza samček a nie samička ako sme v ríši zvierat Príspevok Toto je pravdepodobne jediný živočích na svete, u ktorého rodí samček namiesto samičky. Viete o koho ide? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Dopravná nehoda počas cesty na dovolenku. Zachráni vás poistenie

11.08.2020 13:34 Dovolenkové obdobie so sebou prináša veľa radostí, ale niekedy bohužiaľ aj starosti. Ak ste sa vybrali na dovolenku do zahraničia automobilom, iste sa obávate technických problémov a hlavne dopravnej nehody. Čert nikdy nespí, a preto by ste mali byť pripravení na všetky možné komplikácie po ceste do vytúženej destinácie. Zelená karta Na cestách po Európe vám stačí zelená Príspevok Dopravná nehoda počas cesty na dovolenku. Zachráni vás poistenie zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

STOP vírusom a baktériám

06.08.2020 15:34 Zdravie je to najcennejšie, čo máte. V súčasnosti je tento výrok viac ako aktuálny. Dezinfekcia, sociálny odstup a karanténa sa stali súčasťou života každého z vás. Urobte maximum pre ochranu vášho zdravia a zdravia vašich najbližších pomocou germicídnej UV lampy. Vírusy, baktérie a mikróby nebudú mať vo vašom dome šancu! Nebezpečné vírusy a baktérie Vírusy V súčasnosti naša veda pozná vyše Príspevok STOP vírusom a baktériám zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť