Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 19. Jún 2018 | meniny má Alfréd

Monitorujeme 1696 informačných zdrojov

  • 1

Pôžička ihneď na účet – skutočne dostanete peniaze okamžite?

19.06.2018 15:02 Dostali ste sa do finančnej tiesne a potrebujete si požičať ihneď? Kedy budete mať skutočne peniaze pripísané na účte? Vieme, kde získate pôžičku najrýchlejšie. Pokazené auto, tečúca práčka a ďalšie nepredvídané situácie nikoho z nás nepotešia. Obzvlášť, ak žijete od výplaty do výplaty, prípadne ste vaše úspory nedávno minuli na iné nevyhnutné výdavky. Ak potrebujete nepríjemnú udalosť vyriešiť okamžite, Príspevok Pôžička ihneď na účet – skutočne dostanete peniaze okamžite? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako rozoznať pravú kožu od koženky?

18.06.2018 01:00 Určite ste sa už v živote stretli s pravou kožou, ako aj s jej syntetickou napodobeninou, koženkou. Oba materiály vyzerajú dosť podobne, no predsa sú medzi nimi výrazne rozdiely. Viete, ako tieto materiály odlíšiť? Preskúmajte rub materiálu Pri kúpe akejkoľvek koženej veci si pozorne prezrite rub materiálu. Koža môže byť podlepená textilom  a medzi týmito vrstvami určite Príspevok Ako rozoznať pravú kožu od koženky? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Vyberte si drevený záhradný domček do vášho raja

12.06.2018 14:33 Máte pri dome alebo za mestom záhradu, ktorej stále niečo chýba? Stará unimobunka alebo chatka na náradie sa pomaly rozpadá a vy neviete, ako na záhrade vytvoriť príjemné celoročné sedenie? Odpoveďou na vašu otázku bude určite praktický záhradný domček. Ideálny na hranie pre deti Záhradné chatky a domčeky pre deti poskytnú vašim ratolestiam útočisko počas Príspevok Vyberte si drevený záhradný domček do vášho raja zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Registrácia obchodnej značky: Ako súvisí s vašou doménou? 

12.06.2018 14:33 Internetové domény spôsobili mnohým podnikateľom riadne vrásky na tvári. Aký je rozdiel medzi značkou a názvom firmy, internetovou doménou a registrovanou obchodnou značkou? Radi vám poradíme pri rozhodovaní o novom názve vašej značky. Overte si dostupnosť Je jasné, že nemôžete vašu firmu pomenovať rovnako, ako je už pomenovaná iná známa automobilka, výrobca nealkoholických sýtených nápojov Príspevok Registrácia obchodnej značky: Ako súvisí s vašou doménou?  zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Vychádza e-kniha Zastavený čas: takto ste Slovensko ešte nevideli

02.06.2018 16:00 Dobrodružné sci-fi Zastavený čas je neobyčajným príbehom, ktorý vznikal neobyčajným spôsobom. Jeho autor knihu napísal v mobile a na spôsob filmových road movie vytvoril príbeh, ktorý neustále mení miesta, pretože musí byť neustále v pohybe. Hlavná postava totiž zastavila čas a skôr, ako sa ho podarí znova uviesť do pohybu chce využiť túto veľkú príležitosť najlepšie, ako to len Príspevok Vychádza e-kniha Zastavený čas: takto ste Slovensko ešte nevideli zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť