Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 12. Apríl 2021 | meniny má Estera

Monitorujeme 1627 informačných zdrojov

  • 1

Kedy je správny čas na prezutie letných pneumatík?

12.04.2021 12:02 Zima skončila a motoristi práve v týchto dňoch rozmýšľajú, či sa majú pustiť do prezúvania zimných pneumatík za letné. Ich výmena síce nie je stanovená zákonom, no voziť sa celý rok na zimných gumách nie je to najlepšie riešenie. Existuje totiž niekoľko dôvodov, prečo sa takéto vozenie nevypláca. Riadiť sa treba najmä vonkajšou teplotou Základným parametrom, ktorým Príspevok Kedy je správny čas na prezutie letných pneumatík? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Výhody affliate marketingu

07.04.2021 12:00 Affiliate marketing funguje na internete už nejaký čas a každým rokom sa stáva čoraz populárnejším. No a ak sa pýtate, prečo je tomu tak, tak je na to jedno jednoduché vysvetlenie. Tento typ marketingu totiž prináša výhody firme, ktorá ho realizuje ale taktiež aj jej partnerovi, ktorý prostredníctvom tohto marketingu ponúka a šíri rôzne služby či produkty. Tu Príspevok Výhody affliate marketingu zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Pomáha aj v boji s koronavírusom. Sila prírody sa opäť ukázala

05.04.2021 20:24 Očkovanie proti koronavírusu SARS-CoV-2 prináša nádej na ukončenie celosvetovej pandémie. Kým však nebude zaočkovaná dostatočne veľká časť obyvateľstva, s týmto neviditeľným nepriateľom môžeme bojovať aj vďaka iným formám prevencie. Maďarský virológ a klinický mikrobiológ Dr. István Jankovics spoločne so svojim vedeckým tímom potvrdil účinnosť zložiek ústnych a nosových sprejov VIROSTOP. VIROSTOP chráni pred nákazou. Spreje VIROSTOP bránia pred Príspevok Pomáha aj v boji s koronavírusom. Sila prírody sa opäť ukázala zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Jarná sezóna klope na dvere, nezabudnite na vaše auto

05.04.2021 17:44 Nech je aktuálna zimná sezóna menej náročná, myslite na to, že vaše vozidlo prechádza počas každej sezóny primeraným opotrebením. Automobil je počas zimnej prevádzky vystavovaný rôznym vplyvom na cestách ako je chemický posyp, nízka teplota a najviac mechanickým na ktoré vplývajú výtlky na cestách. Ak vlastníte auto akejkoľvek značky a veku, nie je jednoduché laickým Príspevok Jarná sezóna klope na dvere, nezabudnite na vaše auto zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Stavebné stroje CAT: prednosti a využitie

05.04.2021 17:44 Keď už vlastné stavebné stroje, tak kvalitné? Ak sa aj vy riadite týmto krédom, značka CAT bude pre vás ako stvorená. Špičkové technológie, predĺžené servisné intervaly, či nižšia spotreba. To sú top atribúty týchto strojov. Predstavme si niektoré stroje CAT Medzi najvyhľadávanejšie patrí určite bager. Napríklad taký univerzálny minibager aspoň raz za čas potrebuje každý. Príspevok Stavebné stroje CAT: prednosti a využitie zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť