Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 19. Október 2018 | meniny má Kristián

Monitorujeme 1685 informačných zdrojov

  • 1

Pamätáte si seriál Priatelia? Toto ste o ňom nevedeli

06.10.2018 09:34 Seriál Priatelia sa veľkej popularite tešil celých desať rokov. Mnohých fanúšikov nesmierne zarmútilo, keď bol v roku 2004 odvysielaný posledný diel. Za ten čas sme mohli sledovať rôzne osudy šiestich priateľov. Prežívali sme ich lásku, kariérne postupy, sťahovanie, no najmä sme boli svedkami priateľstva, aké sa len tak nevidí. Každý seriál má svojich skalných fanúšikov. A to Príspevok Pamätáte si seriál Priatelia? Toto ste o ňom nevedeli zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Viete, ktoré perly sú najvzácnejšie?

06.10.2018 09:34 Perly boli oddávna symbolom elegancie, moci a bohatstva. Pripisovali sa im dokonca zázračné a liečivé vlastnosti. Mali mimoriadnu cenu a mnohí pre ne neváhali obetovať vlastný život. Preto ich v histórii nosili výhradne len príslušníci najvyšších spoločenských vrstiev. Zdobili sa nimi vlasy, odevy, či iné šperky. Vďaka nádhernému hodvábnemu lesku sa perla zvykne nazývať aj kráľovnou klenotov. A právom. Príspevok Viete, ktoré perly sú najvzácnejšie? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Salvador Dalí – umelec alebo blázon?

06.10.2018 09:34 Už odpradávna sa ľudia usilovali vykladať sny. V Starom zákone boli interpretované ako proroctvá. Filozof Platón ich pokladal tiež za božie znamenia, vzťahujúce sa na budúce udalosti. Až v 17. storočí začali v Európe pokladať sen za odraz nášho duševného života a osobnosti. Ľudia si začali svoje sny zapisovať a neskôr aj vykladať. Až koncom Príspevok Salvador Dalí – umelec alebo blázon? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Jednoduchý recept na sushi

05.10.2018 14:37 Sushi je nielen typickým japonským jedlom, ale aj umením. Jeho príprava si vyžaduje trochu zručnosti a trpezlivosti. Priblížime si v niekoľkých krokoch výrobu jeho najzákladnejšieho a zároveň najnámejšieho druhu – Maki sushi. Maki sushi má tvar rolky, ktorá je naplnená ryžou a rybou, morskými plodmi alebo zeleninou. Podáva sa so sójovou omáčkou, nakladaným zázvorom a wasabi pastou. Tu je Príspevok Jednoduchý recept na sushi zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako zariadiť detskú izbu

01.10.2018 19:00 Skôr než sa pustíte do samotného zariaďovania izby pre vaše deti, budete potrebovať dobrú stratégiu a zvážiť viacero premenných. Koľko detí chcete umiestniť do jednej izby? V akom veku budú tieto deti? Aké majú pohlavie, čo milujú a ako si to vlastne oni predstavujú? Áno, pri zariaďovaní detskej izby je nutné brať ohľad aj na názor detí. Ak Príspevok Ako zariadiť detskú izbu zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť