Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 18. November 2019 | meniny má Eugen

Monitorujeme 1663 informačných zdrojov

Nechajte sa pred investovaním vyšetriť

18.11.2019 22:04 Odborník na investície Pavel Škriniar v seriáli rád pre začínajúcich investorov hovorí, že rizikový profil nie je stratou času.

Nemecké domácnosti ostávajú pesimistické a hrozí, že začnú šetriť

18.11.2019 20:38 Autor je ekonóm Na najhoršiu úroveň za ostatných sedem rokov klesli očakávania budúcej hospodárskej situácie podľa prieskumu Európskej komisie medzi nemeckými domácnosťami. O čo ide: Najpesimistickejšie od roku 2013 sú očakávania nemeckých domácností ohľadom hospodárskych vyhliadok na nasledujúcich 12 mesiacov. Rovnako dlhodobé rekordy si zapísal aj pokles ukazovateľa nemeckej spotrebiteľskej dôvery podľa prieskumu Európskej komisie. Ten

Newsfilter: Sulík vypustil spájací balónik, ale je len malá šanca, že ho Kiska a ostatní chytia

18.11.2019 19:05 1. Opozícia rokuje, ale problémov je viac ako vyriešených otázok. 2. Kočnerovo Slovensko vyzerá čoraz horšie. 3. Rusko zmenil taktiku, začal sa správať ako Majský.

Prednáška o stredovekom rytierstve v Archeologickej kaviarni

18.11.2019 19:05 Národné múzeum v Bratislave pozýva na ďalšiu  prednášku Archeologickej kaviarne. O úlohe jazdy v stredovekom vojenstve bude prednášať odborníčka na archeológiu stredoveku Petra Šimončičová Koóšová z Mestského ústavu ochrany pamiatok. Dozviete sa viac o tom, ako sa rytieri stali dominantnou zložkou stredovekých armád, o postavení a úlohe rytierskej vrstvy v spoločnosti, ktorá vyplývala práve z ich vojenskej nadradenosti, ale aj o náboženských aspektoch, ktoré určovali

Viete, prečo vaše deti v škole bubnujú? Aby povedali dospelým, že bitka a ponižovanie nie sú v poria

18.11.2019 19:05 Skúsenosť s násilím má až 70 percent slovenských žiakov. Bubnovačka na školách má upozorniť na potrebu väčšej ochrany detí pred násilím - doma aj v školskom prostredí.

Povedzte, že ich rodina je na školení, kde má dobré jedlo. Tajný dokument opisuje čínske represie pr

18.11.2019 19:05 Milión ľudí drží čínsky režim v zadržiavacích táboroch. Uniknutý dokument opisuje, ako čínsky režim celú operáciu riadi.

Shooty: Prehánky

18.11.2019 17:34 Chcete si kúpiť tento obrázok aj so Shootyho podpisom?Kúpiť tento obrázok

Novú zbraň proti podvodom s DPH nechce Slovensko používať tak široko ako Česko

18.11.2019 17:34 Ak by v čase, keď svoje podvody s DPH robil Bašternák či Kočner, platila takzvaná reverse charge, nikto by si ani nemohol vypýtať falošnú vratku. Slovensko už zjednodušený systém práce s DPH skúšalo úspešne napríklad pri stavebných prácach. Takú revolúciu v DPH, ako chystajú v Česku, slovenské ministerstvo financií neplánuje. Česko od Nového roku ako jediná krajina EÚ môže začať

Developer YIT: Je nemorálne, aby nájomné byty zaplatili ľudia, ktorí si kúpia susedné byty

18.11.2019 16:06 To, že developeri zvyšujú ceny bytov, aby viac zarobili, lebo to aktuálne situácia na trhu dovoľuje, je mýtus. Nezarábajú viac, vraví generálny riaditeľ YIT Slovakia Milan Murcko.

Nie je arogantná, ale má rada veľkoleposť ako z Gatsbyho

18.11.2019 16:06 V špeciálnom vydaní podcastu Športového newsfiltra sa venujeme hlavne tenisu. Hosťom v štúdiu Denníka N je Štefan Bugan, redaktor denníka Šport, ktorý poslednú dekádu strávil písaním práve o tenise. Rozprávame sa o témach posledného Športového newsfiltra – koniec kariéry Dominiky Cibulkovej, Turnaj majstrov v Londýne aj o futbalovej kvalifikácii. Pripomíname, že kompletný textový newsfilter nájdete tak ako každý pondelok dopoludnia na

Suchobova firma nemá previerku. Finančná správa jeho rozhovor s Kočnerom preverí

18.11.2019 14:36 Finančná správa vyhlásila, že je pobúrená tým, ako podnikateľ v IT zneužil jej meno. Postup v Kočnerovej kauze golfového areálu preveria.

Nový most do Maďarska pred voľbami nebude

18.11.2019 13:03 Medzinárodný most Komárno – Komárno nebude do volieb hotový, hoci v tom minister za Most-Híd dlho veril.  Väčší problém ako meškanie však je, že očakávania s ním spojené sa nemusia naplniť a naopak môže tlačiť na nové problémy a investície. Minister dopravy Árpád Érsek od mája trikrát navštívil Komárno. V máji kontroloval stavbu nového mosta do Maďarska (Komárno –

Rusko tvrdí, že má problém s krčnou chrbticou, Šanta chce preňho väzbu

18.11.2019 13:03 Pavol Rusko vyrobil obštrukciu na pojednávaní v kauze zmenky. Súd musel zrušiť na tri dni naplánované pojednávania.

Ako a kedy nám konečne vysvetlíte ten komunizmus?

18.11.2019 13:03 Komunizmus pre ľudí v mojom okolí buď ani nebol, alebo sa im stal podobne ako počasie.

Kisku oslobodilo v Afrike komando, PS/Spolu ponúka 50 eur za hlas. Politici sa učia žiť s hoaxami

18.11.2019 13:03 Andrej Kiska reaguje na fámy len vtedy, keď sa na to začnú pýtať novinári, alebo ju použije politický oponent. PS/Spolu sa rozhoduje aj podľa toho, koľko ľudí ju zdieľa na Facebooku.

Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť