Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 19. Október 2018 | meniny má Kristián

Monitorujeme 1685 informačných zdrojov

  • 1

Relax pri moderných kachľových peciach

15.10.2018 10:13 Všetky známe rozprávkové postavičky vedia, že najlepšie sa oddychuje pri dobre vykúrenej peci, tak prečo si od nich nevziať príklad? Moderná kachľová pec vás spojí s minulosťou, no zároveň vám dopraje komfort, ktorý sa nám spája s touto dobou.

Jedáleň treba opatriť nadčasovým nábytkom

15.10.2018 10:13 Kuchyňa je centrom domova, no dozaista by sa k tomu mohla pridať ešte aj jedáleň, pretože práve tam si rodina alebo spoločnosť priateľov užívajú dobré jedlo a jeden druhého. Aký nábytok si vybrať do jedálne, aby nás hneď neomrzel?

4 chyby, ktoré robíte pri výbere matraca

15.10.2018 10:13 1. Matrac si nevyskúšate Väčšina z vás pri výbere matraca robí veľkú chybu – matrac si poriadne neodskúšate. Predpokladaný čas na vytvorenie vlastného názoru je najmenej 20 minút nerušeného ležania. Mali by ste ležať aj v polohe, v ktorej najčastejšie spíte. Zatvorte oči a ponorte sa do nerušeného pokoja. Kvalitné matrace by vám nemali žiadnym … Pokračovať v čítaní "4 chyby, ktoré robíte pri výbere matraca"

Časté chyby pri stavbe garáži

15.10.2018 10:13 Rozmery Kúpili ste si nové auto a nezmestí sa do vašej garáže? Nejeden z nás už zažil takúto situáciu. Preto v tomto prípade platí ľudové pravidlo, dva krát meraj a raz rež. Rovnako by ste na to mali myslieť aj v tedy, ak si plánujete požičať auto z požičovne na dlhší čas. Preto ešte pred … Pokračovať v čítaní "Časté chyby pri stavbe garáži"

Trápi vás upchatý odpad?

15.10.2018 10:13 Vyskúšajte tento tajný recept od firmy, ktoré poskytuje krtkovanie. Hlohovec, Piešťany, Trnava sú hlavné mestá ich zamerania a pred tým ako si objednáte ich služby vám odporúčajú nasledujúci recept. Je to bez chémie, bez rizika poškodenia potrubia, bez rizika väčšieho upchatia, teda ešte väčšieho zhoršenia stavu. Stačí len ak si doma pohľadáte sódu bikarbónu, ocot … Pokračovať v čítaní "Trápi vás upchatý odpad?"

Aké je najlepšie kúrenie?

15.10.2018 10:13 Dnes sa pozrieme na zúbok typu kúrenia, ktoré Vám prinesie najvyššie úspory nákladov a najväčšie pohodlie pri prevádzke. Ceny energií prudko rastú a podľa prognóz európskej únie by sa mali ceny energií do roku 2050 minimálne zdvoj až strojnásobiť. Podľa všetkých scenárov by najprudší nárast cien mal nastať medzi rokmi 2020-2030 . Ak do výpočtov … Pokračovať v čítaní "Aké je najlepšie kúrenie?"

5 vecí, ktoré vám zaručí bývanie v Premiére

15.10.2018 10:13 Istoty vo forme spoľahlivej strechy nad hlavou chcú všetci, bez ohľadu na vek či farbu pleti. A Premiére vám ich môže zaručiť! Naozaj a vážne. Poznáte tento obytný komplex v centre Bratislavy? Priblížime vám jeho charakteristiku. Silné zázemie Za realizáciou projektu Premiére stojí najväčšia česká developerská skupina Finep. 20 rokov pôsobí na domácej pôde, viac … Pokračovať v čítaní "5 vecí, ktoré vám zaručí bývanie v Premiére"

Ako pripraviť lahodné studené aj teplé nápoje?

15.10.2018 10:13 Kuchyňa je v skutku zaujímavým miestom. Chce to len pozrieť sa na vec správnou optikou. Pripravili sme pre vás niekoľko zaujímavostí z prostredia prípravy lahodných nápojov. Nechýba ani skvelý recept. Studená vs. horúca Na začiatku snáď každého procesu varenia by mala byť studená voda. Viete prečo je dobré nezačínať variť s teplou vodou? ohrievač teplej … Pokračovať v čítaní "Ako pripraviť lahodné studené aj teplé nápoje?"

Moderný dizajn plastových okien nielen pre novostavby

15.10.2018 10:13 Stop kompromisom! Aj vaše okná môžu vyzerať fantasticky, a pritom to nebude na úkor ich funkčnosti. Moderné plastové okná sľubujú nielen dôkladnú zvukovú a tepelnú izoláciu, ale tiež jednoduché ovládanie a elegantný dizajn. Plastové okno pre nový začiatok Kúpili ste starší byt alebo dom, alebo si staviate vlastný? Potom vás určite neobišla otázka, aký typ okna si zvoliť. … Pokračovať v čítaní "Moderný dizajn plastových okien nielen pre novostavby"

Hybridné tepelné čerpadlo ušetrí viac peňazí než by ste čakali

15.10.2018 10:13 Poznajte hybridné tepelné čerpadlo IVT AIR Split s vnútornou jednotkou IVT a vonkajším prístrojom LG. Naväzuje na dnes už legendárne čerpadlo IVT AIR-X, najpredávanejšie v Českej republike, no v porovnaní s ním je lacnejšie a prevádzkovo úspornejšie. Tým však jeho výhody nekončia. Má vysoký vykurovací faktor , klimatizáciu v štandardnej výbave, vyhovuje podmienkam energetickej triedy … Pokračovať v čítaní "Hybridné tepelné čerpadlo ušetrí viac peňazí než by ste čakali"

5 vecí, ktoré vám zaručí bývanie v Premiére

09.10.2018 01:35 Istoty vo forme spoľahlivej strechy nad hlavou chcú všetci, bez ohľadu na vek či farbu pleti. A Premiére vám ich môže zaručiť! Naozaj a vážne. Poznáte tento obytný komplex v centre Bratislavy? Priblížime vám jeho charakteristiku. Silné zázemie Za realizáciou projektu Premiére stojí najväčšia česká developerská skupina Finep. 20 rokov pôsobí na domácej pôde, viac … Pokračovať v čítaní "5 vecí, ktoré vám zaručí bývanie v Premiére"

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť