Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Streda 27. Máj 2020 | meniny má Iveta

Monitorujeme 1645 informačných zdrojov

  • 1

In-line korčule pre skvelý pocit z pohybu

27.05.2020 14:33 Pohyb v prírode je iste jedným z najlepších spôsobov trávenia voľného času. Možností máte neúrekom. Môžete sa poprechádzať, venovať sa horskej turistike, zajazdiť si na bicykli alebo sa preháňať s vetrom vo vlasoch na in-line korčuliach. Pri poslednej menovanej aktivite navyše spálite riadnu dávku kalórií. Nemáte ešte in-line korčule? V tom prípade je pravý čas na ich kúpu. Nie ... Príspevok In-line korčule pre skvelý pocit z pohybu zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ako predĺžiť životnosť potravín počas leta?

25.05.2020 21:00 Horúce letné dni sú nezadržateľne tu a okrem množstva radostí prinášajú so sebou aj niekoľko starostí. Napríklad, s potravinami a ich uskladňovaním. V tomto článku vám poradíme, ako počas leta potraviny skladovať tak, aby vydržali čo najdlhšie. Netreba dlhé rozmýšľanie na to, aby sme dokázali usúdiť, že najlepším spôsobom, ako predĺžiť životnosť potravín počas leta, ... Príspevok Ako predĺžiť životnosť potravín počas leta? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ako vybrať odolné pneumatiky pre úžitkové vozidlá

16.05.2020 14:02 Možno stojíte práve vy pred ťažkým rozhodnutím o kúpe nových pneumatík. Či už potrebujete letné alebo zimné, mali by ste sa riadiť základnými pravidlami. Veľkou pomocou sú aj rady odborníkov, na základe ktorých budete s výberom spokojný. Počúvajte odborníkov a sledujte testy  Púšťať sa sám do kúpy pneumatík pre úžitkové vozidlá je nie vždy dobrý nápad a to najmä ... Príspevok Ako vybrať odolné pneumatiky pre úžitkové vozidlá zobrazený najskôr Pisem.sk.

Čo sa oplatí vedieť o cyklovozíkoch?

14.05.2020 10:05 S prichádzajúcim letom je čoraz lákavejší rodinný pobyt v prírode, pri ktorom vám padne vhod praktický cyklovozík. Prezradíme vám tie najdôležitejšie informácie tak o tomto zariadení, ako aj nemenej užitočných nosičoch bicyklov. Cyklovozík pre rodiny s deťmi Nič vám nebráni v tom, aby ste sa športovaniu venovali aj s vašimi deťmi a to vrátane detí mladších vekových skupín. Postačí mať ... Príspevok Čo sa oplatí vedieť o cyklovozíkoch? zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť