Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 23. Október 2020 | meniny má Alojza

Monitorujeme 1632 informačných zdrojov

  • 1

Predaj a distribúcia chemických látok pre profesionálov

21.10.2020 13:10 Zoznámte sa s internetovým predajcom a distribútorom, ktorého špecialitou sú chemické látky. Čo vám ponúka a čo vás v jeho ponuke môže zaujať? Čo je pre eshop s chemikáliami charakteristické Čisté chemikálie, doplnky stravy, prísady do potravinárskeho priemyslu či farmaceutické látky. To sú hlavné kategórie produktov, ktorých distribúciou sa už 24 rokov zaoberá spoločnosť Alchimica. Za túto dobu si stihla ... Príspevok Predaj a distribúcia chemických látok pre profesionálov zobrazený najskôr Pisem.sk.

Čo je to guma na cvičenie a ako ju požívať

21.10.2020 11:06 Že ste o nej nikdy nepočuli? Pritom je to veľmi použiteľný nástroj na precvičenie celého tela. Guma na cvičenie je v podstate silná farebná elastická páska, ktorá môže mať rôzny tvar, hrúbku a veľkosť. Veľmi dobrou správou je, že vďaka veľkej variabilite je použiteľná skutočne pre každého a pre každú úroveň tréningov. Farba, hrúbka a odolnosť voči natiahnutia závisia konkrétne ... Príspevok Čo je to guma na cvičenie a ako ju požívať zobrazený najskôr Pisem.sk.

Čo všetko by ste mali vedieť pred výberom detskej postieľky

18.10.2020 16:30 Odborníkov na detské postieľky sme sa opýtali na základné rady a tipy pre výber správnej postieľky. Prinášame vám preto sumár hlavných bodov, ktoré vás pred samotnou kúpou správne nasmerujú. Rozmery postieľky Najčastejšie rozmery postieľky sú 2 – 140 x 70 centimetrov a 120 x 60 centimetrov. Postieľku zakúpite od vybraných značiek tiež oválnu rôznych rozmerov. Pre ... Príspevok Čo všetko by ste mali vedieť pred výberom detskej postieľky zobrazený najskôr Pisem.sk.

Motorové kondenzátory – aký je ich účel

13.10.2020 11:02 Kondenzátor je jednou najčastejšie využívaných pasívnych súčiastok elektrického obvodu, ktorá je určená k uchovávaniu elektrickej energie . Vďaka tomuto zariadeniu je možné čerpať nazhromaždenú energiu naspať do obvodu a zároveň chrániť jeho komponenty pred preťažením účinnou reguláciou. Kondenzátory sú vyrábané v mnohých technologických riešeniach, ktoré sú variáciou na kompaktný systém dvoch elektród a dielektrického ... Príspevok Motorové kondenzátory – aký je ich účel zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ktoré zimné pneumatiky sú najlepšie?

12.10.2020 13:36 Šoférovanie počas zimy si vyžaduje plnú sústredenosť, šoférske zručnosti, top technický stav vozidla a hlavne kvalitné zimné pneumatiky. Pneumatiky zabránia šmyku alebo kolízii aj počas najhoršieho počasia, na zasneženej či zľadovatenej vozovke. Viete, ktoré zimné pneumatiky sú najlepšie? My áno. Každoročné testy pneumatík už totiž majú tohtoročného víťaza. Zopakujme si základné pravidlá Na Slovensku sú podľa ... Príspevok Ktoré zimné pneumatiky sú najlepšie? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Elektromax – spokojnosť zákazníka má svoje meno

07.10.2020 16:13 Predaj elektroniky najmä v posledných rokoch zažíva akýsi boom. Nie je to len množstvom nových, výkonnejších a prepracovanejších produktov, ale iste má na tom svoj podiel aj kvalita a počet predajcov či priaznivé ceny starších modelov. Možnosť kúpy prostredníctvom internetu tento záujem len zvyšuje. Avšak pre mnohých je výber toho správneho spotrebiča či mediálnej hračky pomerne ťažký oriešok. ... Príspevok Elektromax – spokojnosť zákazníka má svoje meno zobrazený najskôr Pisem.sk.

Poznáte už všetky výhody nového HubHub Nivy Tower?

04.10.2020 13:30 Len 5 minút pešo od centra mesta Bratislavy, v centre novovzniknutej business štvrte s napojením na nový medzinárodný autobusový terminál a nákupné centrum. To je kancelárska budova Nivy Tower, v ktorej môžete mať kanceláriu už zajtra aj vy. Profesionálne pracovné prostredie, ktoré zapôsobí na klientov Čaká vás dôležité pracovné stretnutie? Dajte svojim klientom exkluzívnu adresu, ... Príspevok Poznáte už všetky výhody nového HubHub Nivy Tower? zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť