Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 25. Október 2021 | meniny má Aurel

Monitorujeme 1603 informačných zdrojov

  • 1

Takto sa po práci zrelaxujete v pohodlí domova

22.10.2021 00:30 Kto z vás má čas chodiť do wellness centier alebo navštíviť maséra? Raz za čas sa vám to iste podarí, ale relax potrebujete každý deň po práci alebo len tak po namáhavom dni. Nezúfajte, pretože aj doma si dokážete vytvoriť priestor, kde si oddýchnete fyzicky i psychicky. Prinášame vám zopár tipov, ako sa rýchlo zrelaxovať v pohodlí domova. ... Príspevok Takto sa po práci zrelaxujete v pohodlí domova zobrazený najskôr Pisem.sk.

Aké topánky vybrať svojmu dieťaťu na jeseň?

19.10.2021 15:32 Prichádza jeseň a spolu s ňou aj sychravé počasie, občasné prehánky a chladnejšie dni. No nemusí všetka zábava skončiť spolu s príchodom horšieho počasia. Pretože ako sa vraví, neexistuje zlé počasie. Iba zle oblečené či obuté dieťa. Prečítajte si v tomto článku ako vybrať pre vaše dieťa tie správne topánky na jeseň. Kvalita je viac ... Príspevok Aké topánky vybrať svojmu dieťaťu na jeseň? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Rýchle oboznámenie sa s nízkoenergetickými domácnosťami, a prečo stoja za to?

15.10.2021 17:30 Súčasná doba ponúka širokú škálu možností pri výbere rodinného domu. Je len na budúcom majiteľovi, aké kritéria sú preňho podstatné. V súčasnosti je však potrebné myslieť nielen na cenu a vzhľad domu, ale aj na životné prostredie, ekologické materiály a spotrebu energie. Po zvážení všetkých spomínaných faktorov padne voľba na čoraz populárnejšie nízkoenergetické a moderne ... Príspevok Rýchle oboznámenie sa s nízkoenergetickými domácnosťami, a prečo stoja za to? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Zázračná kozmetika s jedinečnými účinkami

11.10.2021 11:16 Vyskúšali ste v živote už desiatky kozmetických produktov a nenašli také, ktoré by vám vyhovovali? Je na čase vsadiť na niečo nové. Niečo, čo zaručene zmení stav vaše pokožky a zregeneruje vašu pleť. Príroda vždy pomáha Iste ste počuli, ako veľmi pomáhajú cbd oleje pri bolesti, depresiách alebo poruchách spánku. No možno ste netušili, že podobne zázračné účinky ... Príspevok Zázračná kozmetika s jedinečnými účinkami zobrazený najskôr Pisem.sk.

Tipy ako elegantne zariadiť kúpeľňu

07.10.2021 23:15 Zariaďujete kúpeľňu alebo sa púšťate do rekonštrukcie starej? Na čo všetko je potrebné myslieť pred tým, ako sa pustíte do finálneho zariaďovania kúpeľne? Prečítajte si náš článok s tipmi ako elegantne zariadiť kúpeľňu. Nemusíte na zariadenie minúť celý majland, správne zvolené umiestnenie prvkov a doplnkov vdýchne kúpeľni luxusný nádych. Kúpeľňa by malo byť miesto, ktoré sa každý ... Príspevok Tipy ako elegantne zariadiť kúpeľňu zobrazený najskôr Pisem.sk.

Organizujte online eventy s virtuálnou platformou

01.10.2021 19:31 Virtuálne konferencie získavajú čoraz väčšiu popularitu. Na rozdiel od živých podujatí sa môžu online eventov zúčastniť ľudia zo všetkých kútov Slovenska či dokonca sveta. Pre zjednodušenie organizácie živých, online a hybridných konferencií vznikla platforma, ktorá tento proces uľahčuje – Laia. Táto eventová platforma umožňuje firmám, organizáciám aj fyzickým osobám vytvoriť a naplánovať event presne podľa ... Príspevok Organizujte online eventy s virtuálnou platformou zobrazený najskôr Pisem.sk.

Trápia vás bolesti chrbta? Poradíme vám, ako s bolesťou zatočíte

01.10.2021 00:30 Budíte sa rozlámaní, celý deň hľadáte vhodnú polohu, ktorá by eliminovala bolesť chrbta a na sklonku dňa dokážete len ležať? Bolesti chrbta sú veľmi nepríjemné a dokážu enormne znížiť kvalitu života. Bohužiaľ sa čoraz častejšie objavujú u mladých ľudí. Nie je to síce útecha, ale bolesťami chrbta trpí vyše 20 % dospelej populácie. Ako vzniká ... Príspevok Trápia vás bolesti chrbta? Poradíme vám, ako s bolesťou zatočíte zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť