Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 24. Január 2020 | meniny má Timotej

Monitorujeme 1658 informačných zdrojov

  • 1

Zmeňte svoje telo na jednej lavičke

24.01.2020 13:36 Mnohí ju vo veľkých fitness centrách prehliadajú, alebo si myslia, že je určená len pre tých, čo cvičia s ťažkými činkami. Lavička však ponúka omnoho viac možností, ako si dokážeme predstaviť. Nie je to len o silovom tréningu Lavičky určené na posilňovanie vôbec nie sú len pre silných chlapov s veľkými, vypracovanými svalmi. Naopak, ide o zariadenie vhodné pre ... Príspevok Zmeňte svoje telo na jednej lavičke zobrazený najskôr Pisem.sk.

Nevyhadzujte starý kov do zberu, ale dajte mu nový život

17.01.2020 20:31 Máte doma staršie kovové alebo pozinkované predmety, ktoré plánujete vyhodiť do zberného dvora? Ešte si tento krok poriadne premyslite, pretože vďaka farbám z nich môžete urobiť moderné kúsky, ktoré rozžiaria vaše bývanie. Skrášlite si záhradu tak, ako nikdy predtým Aj starý a poškodený kov, ktorý vám zaberal miesto na záhrade alebo starej chalupe sa dá obnoviť pomocou ... Príspevok Nevyhadzujte starý kov do zberu, ale dajte mu nový život zobrazený najskôr Pisem.sk.

KLT prepravky sú možná riešením i pre váš biznis

16.01.2020 17:39 Hľadáte pevné a univerzálne prepravky? KLT prepravky od Schoeller Allibert vám ponúknu presne to, čo hľadáte. Sú odolné dokonca voči väčšine chemických látok a stohovateľné. KLT boxy vydržia viac ako iné prepravky V rôznych automatizovaných procesoch sú na prepravky kladené veľmi vysoké nároky. Veľmi často zlyhávajú hlavne pokiaľ ide o odolnosť. KLT prepravky od Schoeller Allibert sú ... Príspevok KLT prepravky sú možná riešením i pre váš biznis zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ako si zvoliť interiérového dizajnéra?

16.01.2020 16:01 Výber interiérového dizajnéra na prestavbu celého domova, alebo jej časti je náročná úloha. Ako klient a príjemca chcete, aby bolo všetko dokonalé. Koniec koncov, budete musieť žiť dlho s výsledkami, takže neexistuje priestor na chyby. Ako už bolo povedané, je na vás, aby ste našli tú pravú osobu, alebo spoločnosť pre danú prácu a aby ... Príspevok Ako si zvoliť interiérového dizajnéra? zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť