Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 18. August 2019 | meniny má Elena, Helena

Monitorujeme 1670 informačných zdrojov

  • 1

Grily, kotlíky – grily, kotlíky, pokrievky na kotlíky

15.08.2019 00:06 Príchod leta oznamuje vždy niekoľko javov. V prvom rade je to teplota, ktorá stabilne prelezie latku 20 stupňov Celzia cez deň a 10 stupňov v noci. Čím vyššie, tým viac leto. Na tento jav nadväzuje zmenšovanie plochy tela pokrytej oblečením. Niekedy tlieskame, niekedy používame dlane skôr na zakrytie očí. Tretím javom, ktorý oznamuje príchod leta, ... Príspevok Grily, kotlíky – grily, kotlíky, pokrievky na kotlíky zobrazený najskôr Pisem.sk.

Čo všetko musí spĺňať kvalitná europrepravka?

13.08.2019 01:30 Ak vaša firma prepravuje alebo skladuje tovar, europrepravka je pravdepodobne úplným základom vášho podnikania. Dať si záležať na výbere kvalitnej europrepravky sa oplatí. Prečo? Kým vedenie firiem, prípadne oddelenia, ktoré majú na starosti logistiku a skladovanie tovarov, reálny prínos euro prepraviek často nevidia, ľudia, ktorí s nimi reálne narábajú, by o ich výhodách vedeli rozprávať. ... Príspevok Čo všetko musí spĺňať kvalitná europrepravka? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Antický grécko-rímsky ostrov Kos

12.08.2019 00:08 Láka vás dovolenka, na ktorej sa spoja nádherné a čisté pláže, tradičná kultúra, vynikajúce jedlo a zároveň budete mať možnosť vyplniť si program aj inými aktivitami, ako opaľovaním sa na pláži? Potom ste na správnej adrese, ak si vyberiete grécky ostrov Kos. Grécky ostrov Kos patrí do súostrovia dodekanézskych ostrovov a vďaka jeho polohe len ... Príspevok Antický grécko-rímsky ostrov Kos zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť