Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 25. Október 2021 | meniny má Aurel

Monitorujeme 1603 informačných zdrojov

Partneri

  • 1

Nie sú dostupné aktuálne žiadne články.

Nie sú dostupné aktuálne žiadne články.

Snehové reťaze nie sú na ozdobu a potrebujú ich aj traktory

15.10.2021 20:30 Pri kúpe snehových reťazí ste si iste všimli, že sa predávajú na všetky typy vozidiel. Možno si kladiete otázku, na čo sú snehové reťaze pre veľké vozidlá dobré. Na prvý pohľad sa zdá, že nákladné vozidlo alebo traktor majú pneumatiky s tak hlbokým dezénom, že sa im nemôže nič stať ani vo vysokom snehu. Snehové reťaze The post Snehové reťaze nie sú na ozdobu a potrebujú ich aj traktory first appeared on Gazda.sk - informačný portál.

Stavebné stroje a ich príslušenstvo: možnosti a využitie

09.10.2021 22:30 Hoci sa stavebné stroje môžu zdať byť jednoúčelové, neplatí to pre každý z nich. Napr. rýpadlo môžete premeniť na výkonný búrací stroj či zhutňovač, kolesový nakladač zase na snežný pluh atď. V článku vám prinášame prehľad najčastejšie používaného príslušenstva, ktoré vám to umožní. Z rýpadla demolačný stroj Štandardným pracovným nástrojom rýpadlá a minirýpadlá je lyžica. The post Stavebné stroje a ich príslušenstvo: možnosti a využitie first appeared on Gazda.sk - informačný portál.

Jazdiť bezpečne počas zimy nie je až taká veda

05.10.2021 20:07 Menej skúsení šoféri počas zimy nechávajú vozidlo radšej v garáži. A keď napadne sneh, nenapadne ich ani naštartovať. Obavy zo zasnežených ciest sú na mieste, ale ak budete dodržiavať zopár pravidiel, nemusíte sa o svoju bezpečnosť obávať. Na ktoré riziká je potrebné dávať pozor Počas zimy častejšie dochádza ku kolíziám, pretože brzdná dráha vozidla sa na zasneženej a zľadovatenej The post Jazdiť bezpečne počas zimy nie je až taká veda first appeared on Gazda.sk - informačný portál.

Nie sú dostupné aktuálne žiadne články.

  • 1

 

 

Najnovšie
Najčítanejšie

Nie sú nájdené žiadne články.

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť