Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 10. Júl 2020 | meniny má Amália

Monitorujeme 1643 informačných zdrojov

Prehľad najčítanejších článkov

Andrej Kiska: Matovič ma pri Kollárovi sklamal  Čítané: (4)

Sme.sk - Z domova 09.07.2020 22:38 Kiska chce za šéfku Za ľudí Remišovú.

Ministerstvo obrany upozorňuje na cvičný let našich stíhačiek: Môžu spôsobiť supersonický tresk Čítané: (4)

Topky.sk - Domáce 09.07.2020 17:05 BRATISLAVA - Ministerstvo obrany SR upozorňuje verejnosť, že v rámci plánovaných letov budú dnes cca o 16.00 h na trase Sliač – Liptovský Mikuláš – Javorina – Kysak – Tisovec – Sliač prelietavať nadzvukové stíhacie lietadlá MiG–29 Vzdušných síl OS SR. Je možné, že v danej oblasti sa vyskytne rázová vlna - silný zvuk podobný výbuchu, ktorý bude spôsobený prekonaním rýchlosti zvuku stíhacími lietadlami.

Koronavírus ONLINE: Premiér avizuje sprísnenie opatrení Čítané: (3)

Aktuality.sk 10.07.2020 06:40  Slovenská ekonomika je v recesii, tisícky ľudí môžu prísť o prácu a druhá vlna môže priniesť ešte väčší hospodársky prepad. Aktívnych je 346 prípadov koronavírusu. Aktuálne dianie sledujeme ONLINE.

Premiér hovorí o začiatku druhej vlny epidémie a naznačuje, že v pondelok sa môžu sprísniť opatrenia Čítané: (3)

Denník N 09.07.2020 19:30 Na úrade vlády operatívne rokovali ministri a epidemiológovia. V pondelok zasadne konzílium odborníkov aj vláda, aby rozhodli, či a aké opatrenia prijmú.

Do najmenej rozvinutých okresov smerujú ďalšie zdroje, rozdeľovať sa budú novou metodikou Čítané: (3)

Hlavné správy.sk 09.07.2020 15:42 Bratislava 9. júla 2020 Do najmenej rozvinutých okresov smerujú ďalšie zdroje, rozdeľovať sa budú novou metodikou. Na štvrtkovej tlačovej besede to uviedla podpredsedníčka vlády a ministerka investícií a regionálneho rozvoja SR Veronika Remišová Peniaze by už po novom nemali smerovať iba pre spriaznené firmy či osoby, ich využitie sa bude kontrolovať a Príspevok Do najmenej rozvinutých okresov smerujú ďalšie zdroje, rozdeľovať sa budú novou metodikou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vlani kupovali, čo sa dá. Dnes sa biznis skupiny Arca Capital rúca Čítané: (3)

SME PRÍLOHY - MÉDIÁ 09.07.2020 13:44 Firmy skupiny chránia pred veriteľmi súdy.

Silnice 15 u obce Patokryje na Mostecku je uzavřena z důvodu vyšetřování tragické dopravní nehody.… Čítané: (3)

Požáry.cz 08.07.2020 02:11 Silnice 15 u obce Patokryje na Mostecku je uzavřena z důvodu vyšetřování tragické dopravní nehody. Osobní vozidlo vjelo do protisměru, kde se střetlo s nákladním. Dva lidé na místě zemřeli, jeden člověk byl s těžkým zraněním letecky transportován do nemocnice.

Kamenický kritizuje, čo sa vláda chystá schváliť: Pamflet, ktorý zosmolili za pár hodín Čítané: (2)

Čas.sk 09.07.2020 16:46 Vláda Igora Matoviča bude po schválení zmeny rozpočtu zodpovedná za každé pracovné miesto, každého zbankrotovaného živnostníka, každú skrachovanú firmu a za prípadný ekonomický kolaps celého Slovenska. Opozičný poslanec Smeru-SD Ladislav Kamenický to vyhlásil na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Školy budú môcť viesť verejný zoznam plagiátorov, hovorí Kolíková Čítané: (2)

Hlavné správy.sk 09.07.2020 15:42 Bratislava 9. júla 2020 Vysoké školy by mohli dostať možnosť viesť verejný zoznam plagiátorov. Na štvrtkovej tlačovej konferencii to uviedla ministerka spravodlivosti Mária Kolíková , ktorá dostala za úlohu od predsedu vlády SR Igora Matoviča , aby pripravila s ministrom školstva zákon o možnom odoberaní titulov „Vytvoríme zákonný mechanizmus, v ktorom Príspevok Školy budú môcť viesť verejný zoznam plagiátorov, hovorí Kolíková zobrazený najskôr Hlavné správy.

Európska komisia napomenula Slovensko kvôli zrušeným zájazdom: Práva klientov cestoviek sa musia dod Čítané: (2)

Čas.sk 09.07.2020 12:32 Európska komisia vyzýva Slovensko a ďalších deväť členských štátov Európskej únie, aby dodržiavali jej právo v oblasti ochrany práv spotrebiteľov a cestujúcich.

Sulíkovo kilečko je na spadnutie! Poslanci definitívne rozhodnú: Na stole sú viaceré zákony Čítané: (2)

Topky.sk - Domáce 09.07.2020 11:41 BRATISLAVA - Na poskytovanie služieb v spojitosti s virtuálnymi menami by mohlo byť treba živnostenské oprávnenie, do zoznamu politicky exponovaných osôb by sa mohli dostať aj funkcionári prokuratúry a zlepšiť by sa mohla prístupnosť registra konečného užívateľa výhod.

Kde by som vlastne chcel žiť? Tu, keby mi dali… Čítané: (2)

Denník N 09.07.2020 11:34 O pár dní, ak sa nestane ďalšia z radu nepríjemných a nepredvídateľných udalostí, by mali prísť sťahováci, naložiť noty, knihy a hudbu na zastaraných médiách a prepraviť to všetko cez Atlantik. Ja by som mal nastúpiť do lietadla a odletieť na Heathrow, kde mi dajú do telefónu nefunkčnú tracing app, a pôjdem do karantény kŕmiť mačky. Za posledný mesiac sa v New Yorku

M. Polák: Na rušenie záchrankového tendra neexistuje právny dôvod Čítané: (2)

TERAZ.sk - Slovensko 09.07.2020 11:32 Minister zdravotníctva Krajčí v pondelok povedal, že výberové konanie na prevádzkovanie ambulancií ZZS sa bude musieť zopakovať.

ZMOS ide robiť prieskum o zdravotných a sociálnych posudkoch Čítané: (2)

Hlavné správy.sk 09.07.2020 11:01 Bratislava 9. júla 2020 Združenie miest a obcí Slovenska realizuje prieskum o výkone zdravotných a sociálnych posudkových činností. TASR o tom informoval ústredný riaditeľ kancelárie ZMOS Michal Kaliňák „V prieskume sa sústredíme na to, kto túto agendu pre obec vykonáva, pretože niektoré samosprávy ju realizujú samostatne – ako svoju originálnu kompetenciu, Príspevok ZMOS ide robiť prieskum o zdravotných a sociálnych posudkoch zobrazený najskôr Hlavné správy.

Herečka Kristína Greppelová zúri: Moja materská je hanba! Čítané: (2)

Čas.sk 09.07.2020 08:43 Poriadne sa rozčúlila. Len pred pár mesiacmi informoval Nový Čas o tom, že herecký pár Tomáš Palonder a Kristína Greppelová prežívajú jedno z najkrajších období v živote.

 

 

Copyright © 2017 www.pr-news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť